Cześć,
Dzisiaj coś magicznego. Kartka, której temat jak tylko usłyszałam to wiedziałam, że powstać musi choćby niewiadomo jak bardzo ograniczony był mój czas. I powstała, a dzięki Silhouette wykonanie wcale nie trwało tak długo. Najwięcej czasu zajęło samo zaprojektowanie elementów w Silhouette Studio. Kształty tak naprawdę są proste, więc też nie był to jakiś długi proces.Kartka harry potter ploter SilhouetteKartka harry potter ploter Silhouette

Myślę, że motyw mówi sam za siebie, więc zamiast pisać po prostu mam dla Was zdjęcia. Front kartki wzorowałam na słynnym torcie urodzinowym, dlatego tez zamiast standardowej koperty zagięłam z papieru coś co ma przypominać karton w jakim tort został dostarczony.

Kartka harry potter ploter SilhouetteNapis na torcie to czcionka Marcin – drukowane. Pęknięcia stworzyłam przecinając w Studio nożykiem kształt koła i umieściłam na kole o 1mm większym.

Wewnątrz kartki ukrywa się podobizna słynnego czarodzieja. Powstała głownie dzięki stracowaniu grafiki znalezionej w internecie.

Kartka harry potter ploter Silhouette
Ostatni już element, środek kartki wraz z szalikiem i cytatem z książki (uwielbiam opcje print&cut dzięki której napis mam dokładnie tak gdzie chce).

Kartka harry potter ploter Silhouette

Bardzo lubię tworzyć takie personalizowane kartki, zwłaszcza jak wpisują się w tak dobrze znaną mi tematykę!

ellethnowy banerek


Po więcej inspiracji zapraszamy Was również na fanpage Ani:

https://www.facebook.com/ellethscrafts/?fref=ts


INNE NASZE TUTORIALE: