Szkolenia

Ploter jest bardzo praktycznym urządzeniem, dzięki któremu zyskasz wiele możliwości zarobkowych. Za jego pomocą nie tylko możesz wycinać elementy dekoracyjne do produkowanej przez siebie odzieży. Pozwoli Ci też projektować na zamówienie i korzystać z wielu innych przydatnych funkcji. Aby było to możliwe, musisz poznać sprzęt i nauczyć się korzystania z niego. Pomoże Ci w tym odpowiedni kurs obsługi plotera.

Obsługa plotera – szkolenia stacjonarne i online

Oferta naszego sklepu obejmuje nowoczesne urządzenia marki Silhouette przeznaczone do małych warsztatów hobbystycznych i pracowni projektowych. Naszym klientom stwarzamy też możliwość bliższego poznania sprzętu jeszcze przed jego zakupem lub nauki jego instalacji czy obsługi po zakupie. Aby dostosować asortyment do oczekiwań i możliwości klientów, proponujemy zarówno kursy obsługi plotera stacjonarne, jak i możliwość nauki online, a nawet samodzielnej. Jeśli nie chcesz lub nie masz czasu uczestniczyć w szkoleniu, a interesuje Cię obsługa plotera, tutorial z pewnością pomoże Ci pokonać pierwsze bariery.

Jeśli interesuje Cię stacjonarny kurs obsługi plotera, możesz w nim wziąć udział w dogodnym dla Ciebie czasie po indywidualnym ustaleniu terminu. Urządzenia marki Brother poznasz od podstaw w naszym biurze w Katowicach przy ul. Pierwiosnków 11. Te same szkolenia organizujemy też online, dzięki czemu zaoszczędzisz czas poświęcony na dojazd.

Obsługa plotera – samouczek projektowania i zestawy szkoleń

Oferta edukacyjna, którą przygotowaliśmy, jest urozmaicona. Na szkoleniach stacjonarnych, online i samodzielnie możesz poznać różne typy ploterów, nauczyć się ich instalacji, obsługi, ustawiania, ale też projektowania. Jeśli interesuje Cię tylko podstawowa obsługa plotera, samouczek spełni Twoje oczekiwania. Na zaawansowanych kursach poznasz więcej funkcji tych urządzeń, a jeśli chcesz zgłębić wszystkie ich tajemnice, zdecyduj się na cały zestaw kursów. Pamiętaj, że inwestując w naukę, możesz w pełni wykorzystać zakupiony sprzęt.