Materiały termotransferowe

Chcesz stworzyć spersonalizowane koszulki, torby, czapki, szaliki, buty lub poduszki? Wybierz materiały termotransferowe, dzięki którym możesz precyzyjnie odwzorować swoje logo, projekty lub po prostu odmienić wygląd materiału. Dzięki połączeniu ciepła i odpowiedniej tkaniny prasowanki są trwałe. Użyj na przykład naklejki termotransferowej, aby spersonalizować tekstylia i wyróżnić swoją markę oryginalnymi wzorami.

Folia na naklejki termotransferowe

Folia termotransferowa Smart Iron-On Cricut, znana również jako folia do wykonania prasowanki na gorąco to jeden z materiałów termotransferowych, który pozwala na stworzenie wyjątkowych wzorów na tkaninach. Dzięki niej możesz spersonalizować ubrania, torby, poduszki itd. Jest odpowiednia do ozdabiania zarówno odzieży dziecięcej, jak i dla dorosłych.

Może być aplikowana na różnych podłożach, aby spełniać wymagania różnych klientów. Dostępna jest w wersji brokatowej, holograficznej, także do użytku domowego. Wybrany wzór można zaprasować za pomocą żelazka lub prasy termicznej.

Papier na prasowanki i inne materiały termotransferowe

W sklepie internetowym Wycinarka.pl oferujemy również tkaniny do naprasowanek oraz papier na prasowanki, które pozwalają stworzyć wymarzoną grafikę w domowych warunkach. Chcesz wzbogacić wygląd gładkiej koszulki? A może zamierzasz odświeżyć design zwykłej poduszki? Wystarczy wydrukować wzór za pomocą drukarki atramentowej, wyciąć go, a następnie naprasować na wybraną tkaninę. Taka prasowanka to najlepszy wstęp do zabawy z projektowaniem graficznym.

A jeśli wolisz tworzyć niestandardowe projekty na powierzchniach tkanin, wybierz zestaw do sitodruku. Jest to bardzo prosty sposób na umieszczenie własnych wzorów na powierzchniach koszulek, bluz, czapek i innych tekstyliów. Wystarczy raz stworzyć szablon, by móc powielać wzór wiele razy.

Wszelkie prasowanki stworzone z materiałów termotransferowych są wytrzymałe i bardzo miłe w dotyku. Zapraszamy do składania zamówień!