Skycut

Skycut – akcesoria do ploterów

Skycut to jedna z wiodących marek w branży poligraficznej. Jest ona ceniona nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie — głównie za produkcję wysokiej klasy ploterów tnących. Precyzyjne urządzenia to jednak nie wszystko, co oferuje firma. Akcesoria ploterowe od Skycut to równie ważna część produkcji tej marki. Dzięki nim możliwe jest między innymi:

  • cięcie wydruków,
  • wycinanie folii,
  • grawerowanie.

Jakie akcesoria ploterowe Skycut cieszą się największym zainteresowaniem?

Proponowane akcesoria do ploterów to wyposażenie dopasowane do każdych potrzeb. Dzięki nim możliwe jest cięcie różnego rodzaju materiałów, a często także dodatkowa obróbka. Chętnie wybierane przez klientów indywidualnych i firmy akcesoria to przede wszystkim narzędzia do:

  • graweru,
  • bigowania.

Narzędzie do graweru z oferty Skycut jest wyjątkowo precyzyjne. Jego użycie sprawia, że możliwe jest wykonanie wzoru na różnych powierzchniach. Najczęściej są to miękkie i dość cienkie blaszki. Grawerowanie wykonuje się jednak także na plexi czy akrylu.

Bigowanie to natomiast nic innego jak tworzenie specjalnych zagięć. Oferowane przez Skycut akcesoria ploterowe przydają się podczas tworzenia na ploterach różnego rodzaju pudełek. Co ciekawe, wykorzystuje się je również przy produkcji rzeźb 3D, które są coraz popularniejsze.

Pozostałe akcesoria ploterowe Skycut

Wspomniane z oferty akcesoria do ploterów oferowane przez Skycut to nie wszystko. Dodatkowym wyposażeniem są także specjalne ostrza, stojaki i kosze. Pierwsze z produktów pozwalają pracować z dużą precyzją — niezależnie od materiału. Natomiast stoły, stojaki i kosze znacznie ułatwiają pracę, eliminując konieczność przytrzymywania elementów podlegających obróbce w danym momencie. To sprawia, że praca jest zdecydowanie wydajniejsza, co ma znaczenie przy większych zleceniach.

Sprawdź również plotery craftowe, dostępne w naszej ofercie.