Plotery laserowe

Oferujemy wysokiej jakości plotery laserowe. Ten specjalistyczny sprzęt o innowacyjnej konstrukcji umożliwia precyzyjne cięcie i grawerowanie w różnego rodzaju materiałach. Proponujemy nowoczesne rozwiązania wyposażone w szereg udogodnień.

Plotery laserowe – wysoka jakość, solidne wykonanie

Oferowane modele cechują się kompaktowym formatem, który łączy jakość z designem i nowoczesnością. Mogą być wykorzystywane zarówno w warunkach przemysłowych, jak i przy mniejszym natężeniu pracy.

Proponujemy plotery laserowe wyposażone w wydajne części eksploatacyjne, ale też m.in. chłodzenie wodne. Dzięki ich zawartości urządzenie utrzymuje odpowiednią temperaturę wszystkich komponentów, a to zwiększa jej żywotność. W zależności od wybranego modelu, mogą mieć one wbudowaną kamerę HD. Akcesorium to umożliwia podgląd obszaru roboczego na telefonie, komputerze czy tablecie. Dzięki temu do wykonania graweru czy cięcia można wykorzystać używany materiał i doskonale dopasować jego ułożenie.

Dodatkowe funkcje plotera laserowego

Do oferowanych ploterów laserowych jest dołączone specjalistyczne oprogramowanie. Odpowiada ono za zapewnienie możliwości tworzenia własnych projektów wraz z edytowaniem różnego rodzaju plików – tekstowych, bitmapowych czy wektorowych. Oprogramowanie jest kompatybilne z różnego rodzaju formatami plików, dzięki czemu użytkownik może tworzyć projekty w różnego rodzaju programach.

Plotery laserowe są także wyposażone w łącze WI-FI – w efekcie jest możliwe transferowanie plików i konfigurowanie urządzenia za pomocą hotspotów smartfona czy Ethernetu.

Oferowane urządzenia doskonale sprawdzą się do:

  • tworzenia graweru na drewnie i plexi,
  • tworzenia spersonalizowanych dekoracji czy upominków,
  • cięcia topperów ze sklejki,
  • tworzenia stempli,
  • grawerowania etui na telefony.

Poszukujesz sprawdzonych i wysokiej jakości rozwiązań? Nie wiesz, który model wybrać? Skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy Ci szczegóły dostępnych modeli i podpowiemy, czym kierować się przy wyborze odpowiedniej wersji. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na etapie zakupu oraz eksploatacji.

Ploter hybrydowy xTool M1

4599,99 brutto

Ploter laserowy Flux Beamo

12499,00 brutto

Ploter laserowy Flux Beambox

19899,00 brutto

Ploter laserowy Flux Beambox Pro

25599,00 brutto

Ploter laserowy Flux HEXA

38199,00 brutto