Ostrza

Skycut jest ceniona firmą, która odpowiedzialna jest między innymi za produkcję wysokiej klasy ploterów tnących. W ofercie producenta znajduje się także szereg dodatkowych akcesoriów, przy pomocy których można rozbudować wykorzystywany dotychczas ploter. Ostrza do ploterów Skycut to jeden z tych elementów, dzięki którym praca staje się zdecydowanie wygodniejsza.

Skycut – ostrza do ploterów dopasowane do każdych potrzeb

Ostrza Skycut to możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych rozwiązań. Pozwala to na rozbudowanie plotera tej samej firmy, przez co zyskuje się możliwość tworzenia zupełnie nowych przedmiotów. Ostrza do ploterów Skycut w najprostszym zestawie to trzy elementy. W skład takiego kompletu wchodzą:

  • dwa ostrza o kącie 45°,
  • jedno ostrze o kącie 60°.

Ostrza 45° mają czerwoną obudowę i stanowią podstawowy przyrząd do cięcia. Ich głównym przeznaczeniem jest wycinanie w cienkim materiale, najczęściej jest to papier, tektura, ale również folia — zarówno samoprzylepna, jak i termo transferowa. W przypadku ostrzy w kolorze niebieskim, o kącie 60°, wykorzystuje się je najczęściej do cięcia materiałów grubszych takich jak np. pianka kreatywna.

W ofercie tej marki można znaleźć również grawer Skycut. Ostrza do ploterów służą do wycinania, jednak wykorzystanie odpowiedniej końcówki grawerującej umożliwia wykonywanie dowolnego wzoru — niezależnie od materiału. Końcówka grawerująca służy więc między innymi do wykończenia plexi, akrylu czy miękkich blaszek.

Ostrza Skycut i inne elementy do ploterów

Ostrza Skycut to tylko jedna z propozycji marki. W swojej ofercie producent ma również końcówkę do bigowania. Element ten jest niezwykle przydatny — można dzięki niemu wykonać w ploterze linie zagięć. Wykorzystanie końcówki do bigowania pozwala zatem na tworzenie wspaniałych schematów do rzeźb w 3D. Jedynym ograniczeniem jest wyłącznie odpowiednie zaprogramowanie urządzenia, aby wykonać linie zagięć w taki sposób, aby po złożeniu stworzyły one rzeźbę 3D.

W naszej ofercie posiadamy również ostrza do ploterów Silhouette oraz ostrza do ploterów Cricut.