Akcesoria

Firma Skycut to jeden z głównych producentów akcesoriów w swojej branży. Szeroka oferta tej marki to między innymi szereg przydatnych komponentów, dzięki którym praca z ploterem jest zdecydowanie szybsza i wygodniejsza. Akcesoria Skycut sprawdzają się idealnie zarówno w użytkowaniu prywatnym, jak i profesjonalnym.

Skycut – akcesoria, na które warto się zdecydować

Akcesoria Skycut to dodatkowy element wyposażenia, przy pomocy którego w prosty i skuteczny sposób można zwiększyć efektywność pracy z ploterem. W szerokiej ofercie producenta znaleźć można między innymi dwie, często wykorzystywane końcówki służące do:

  • bigowania,
  • graweru.

Wykorzystanie obu końcówek znajduje swoje zastosowanie nie tylko w pracach biurowych, ale również w prywatnym użyciu tego sprzętu. Akcesoria te przeznaczone są do urządzeń Skycut, natomiast decydując się na nie, warto sprawdzić kompatybilność z konkretnym sprzętem.

Akcesoria Skycut wykorzystywane w codziennej pracy

Oferowane przez markę Skycut akcesoria pozwalają na wygodne tworzenie praktycznie dowolnych elementów. Końcówka do bigowania pozwala uzyskać precyzyjne linie zagięć. Jest to przydatne, szczególnie jeżeli chodzi o rzeźby 3D. W celu wykonania takiego projektu należy odpowiednio zaprogramować urządzenie. Następnie arkusz w wybranym kolorze przykleja się na matę do plotera i uruchamia urządzenie z zamontowaną końcówką. Po zakończeniu pracy urządzenia, kartkę papieru należy delikatnie odkleić od maty. Zgięcia tworzy się po utworzonych liniach i w ten sposób uzyskuje pożądany kształt.

Końcówka do graweru umożliwia tworzenie grawerunku na praktycznie dowolnej powierzchni, Sprawdzi się w pracy z cienkimi i miękkimi blaszkami, ale również akrylem czy plexi. Jest to idealny sposób na tworzenie ciekawych projektów. Stworzone przy pomocy tej metody zdobienia są wyjątkowo estetyczne, a przede wszystkim trwałe.

Polecamy sprawdzić również ostrza do ploterów Skycut oraz stojaki i kosze Skycut.