Mazaki

Cricut to firma, która jest jednym z głównych producentów akcesoriów biurowych na rynku międzynarodowym. W swojej ofercie ma szereg akcesoriów do ploterów wykorzystywanych zarówno w biurach, jak i domach. Dodatkowe noże czy zestawy do pozłacania pozwalają w pełni wykorzystać urządzenie na wiele różnych sposobów. W ofercie tej marki znalazły się również maty, mazaki Cricut czy inne akcesoria.

Mazaki Cricut – stworzone do niestandardowych projektów

Zestaw mazaków Cricut to idealny dodatek do każdego biura czy domu. Zależnie od zapotrzebowania, oferujemy naszym klientom możliwość wyboru z szerokiej gamy produktów. Produkowane przez markę Cricut mazaki brokatowe Cricut Joy cieszą się ogromną popularnością. Jest to zestaw złożony z trzech elementów w kolorze srebrnym, złotym oraz czarnym. Charakteryzują się grubością 0.8 i stanowią idealne uzupełnienie ploterów tej firmy. Po wyschnięciu są niezwykle trwałe, a co najważniejsze dają idealny efekt blasku. Ciekawą opcją jest także zestaw metaliczny. Mazaki Cricut dostępne są w komplecie złożonym z trzech elementów w kolorze:

  • złotym,
  • srebrnym,
  • niebieskim.

Ich wykorzystanie pozwala na wprowadzenie do prac wyjątkowo trwałych i efektownych zdobień, które są częścią kreatywnych projektów.

Mazaki profesjonalne Cricut – sprawdź dostępne możliwości

Nasza oferta to także mazaki Cricut z serii Infusible Ink. Zestaw składa się z 30-stu różnokolorowych elementów, które umożliwiają stworzenie wspaniałych wzorów. Jednak ich największą zaletą jest możliwość przeniesienia na kompatybilne z technologią sublimacji powierzchnie. Otwiera to szereg zupełnie nowych możliwości – np. tworzenie koszulek, toreb czy etui z własnymi nadrukami.

Produkowane przez firmę Cricut mazaki to tylko część oferty tego producenta. Wśród innych dodatków, w których się specjalizuje można znaleźć różne rodzaje ostrzy czy mat do ploterów, które ułatwiają codzienne korzystanie z urządzenia. Sprawdź także naszą ofertę na maty Cricut oraz złocenia.