Twój koszyk

Za oknami wiosennie i kwitnąco, również taki będzie dzisiejszy post. Kwiaty z papieru mają szerokie zastosowanie, a dzisiaj ozdobią wieczko pudełka. Moje pudełko docelowo będzie opakowaniem prezentu, ale jestem przekonana, że sami najlepiej znajdziecie zastosowanie dla Waszych prac. Pokażę Wam również jak zaprojektować własne i niepowtarzalne kwiaty w darmowym programie Inkscape.


Kontynuuj “PUDEŁKO Z KWIATEM – PROJEKTOWANIE + WZÓR”
Kontynuuj

W dzisiejszym poście przygotowaliśmy dla Was darmowy wzór na pudełko w formie szufladki. Pudełko ma wymiar 14×14 cm a jego wysokość to 1,5 cm. Z łatwością zmieści kartkę z dekoracyjnym elementem i uchroni ją przed zniszczeniem, a dodatkowo będzie pięknym opakowaniem i alternatywa dla zwykłej koperty.

Kontynuuj “Pudełko – szufladka na kartkę WZÓR”
Kontynuuj

Wielkimi krokami zbliża Dzień Mamy więc w dzisiejszym poście przygotowaliśmy dla Was darmowy wzór na kartkę z okazji tego zbliżającego się święta.
Kartka ma wymiar 13,5 x 13,5 cm a jej głównym elementem ozdobnym jest shaker z napisem wyciętym z czarnej folii. Wielkość każdego z elementów możesz powiększyć lub zmniejszyć jeśli jest taka potrzeba.

Kontynuuj “DZIEŃ MATKI – WZÓR KARTKI”
Kontynuuj

Rozpoczął się sezon Pierwszych Komunii Świętych. Właśnie na tą okazję przygotowaliśmy dla Was wzór kartki z kielichem w formie Shadow Boxa. Kartka posiada dwie wewnętrzne karty oraz okładkę tworzącą pudełko, czyli tzw. box. Delikatna ale zarazem efektowna pamiątka będzie wspaniałym dodatkiem do prezentu.

Kontynuuj “SHADOW BOX Z HOSTIĄ – DARMOWY WZÓR”
Kontynuuj

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter! (Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie).

 

Otrzymaj informację o dostępności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i zapisanie do newslettera (Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie).