Twój koszyk

Jak dotąd flagowy model producenta Silhouette, czyli ploter Cameo 4, był najczęściej wybieranym urządzeniem w naszym sklepie. Za jego popularnością stoi szereg zalet, takich jak wszechstronność, funkcjonalność, oprogramowanie w języku polskim, dostępność wielu materiałów edukacyjnych oraz możliwość korzystania z różnorodnych papierów, mazaków czy folii niezależnie od ich producenta. Czy zatem nowy model Cameo 5 może czymś zaskoczyć? Czy wciąż warto zainwestować w starszy ploter? Podobieństwa, różnice i nowości proponowane przez producenta postaram się omówić i porównać je z dotychczasowymi możliwościami Cameo 4.

Kontynuuj Czytanie “Cameo 4 czy Cameo 5?”
Kontynuuj Czytanie

Urządzenia marki Silhouette to najpopularniejsze w naszym sklepie maszyny. Nic dziwnego, wyróżniają się bowiem wyjątkową jak na sprzęt hobbystyczny funkcjonalnością, a przy tym prostotą w obsłudze i niewysoką w porównaniu z podobnymi urządzeniami ceną. W tym roku po kilku latach przerwy ogłoszono kilka nowych modeli ploterów, które od początku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wśród nich znajduje się flagowy model producenta, czyli Cameo. Czy warto na niego czekać? Czym charakteryzuje się ten model i jakie nowości przygotował dla nas Silhouette?

Kontynuuj Czytanie “Silhouette Cameo 5 – czyli długo wyczekiwana nowość”
Kontynuuj Czytanie

W naszym sklepie nastał czas nowości. Każdą z nich warto poznać zarówno ze względu na nowe możliwości, jak i sprawdzone od wielu lat funkcje, z których mogliśmy dotąd korzystać w poprzednich modelach. Dzięki połączeniu innowacji i dotychczasowych doświadczeń producenta, otrzymaliśmy odnowioną serię urządzeń Silhouette, a więc Curio 2, Cameo 5 oraz najmniejszy z nich – Portrait 4.

Kontynuuj Czytanie “Nowa odsłona Silhouette Portrait”
Kontynuuj Czytanie

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym rękodzielnikiem, czy posiadasz nieco większe doświadczenie w branży, jeśli zastanawiasz się nad zakupem plotera tnącego zapewne poszukujesz urządzenia, które będzie jednocześnie wszechstronne, proste i bezpieczne w obsłudze oraz niezbyt drogie. Być może interesuje Cię cięcie w papierze, folii samoprzylepnej, flex lub flock, ale chcesz spróbować również grawerowania i cięcia w grubszych materiałach takich jak akryl i sklejka?

Kontynuuj Czytanie “Ploter hybrydowy xTool M1 – czy warto?”
Kontynuuj Czytanie

Do każdego plotera Silhouette dołączone jest darmowe, podstawowe oprogramowanie Silhouette Studio. Służy do przesyłania projektów z komputera do plotera, ale dzięki wielu przydatnym funkcjom może posłużyć również do projektowania własnych wzorów, napisów, a także oferuje narzędzie wektoryzacji. Po co mi zatem jego rozszerzone wersje Designer lub Business Edition? Warto przyjrzeć się obu i porównać ich możliwości oraz funkcje.

Kontynuuj Czytanie “Silhouette Studio Designer i Business Edition – dlaczego warto?”
Kontynuuj Czytanie