Złocenia

Oferujemy wysokiej jakości folie do złoceń, dzięki który, można znacząco wzbogacić prace scrapbookingowe. Z ich pomocą uzyskuje się zachwycające, błyszczące efekty. Każdy, kto chce uzupełnić rękodzieło o interesujące elementy, powinien przejrzeć, co przygotowaliśmy w tej kategorii.

Błyszczące efekty na różnych pracach: folie metaliczne

Wykorzystując złocenia Cricut można spodziewać się uzyskania błyszczących wzorów, które dodatkowo okażą się bardzo trwałe. Wystarczy wybrać metaliczną folię w dowolnym odcieniu. Klientom pozostawiamy do wyboru: złoty, srebrny i rose gold. Są to najpopularniejsze metaliczne kolory, które po wtłoczeniu na papier zaprezentują się zjawiskowo.

Przy każdym wyrobie, takim jak Cricut złocenia podajemy wymiary. Dzięki temu ma się pewność, iż wszystko dopasowuje się bezbłędnie.

Zaprezentowane folie do złoceń Cricut można wykorzystywać z dowolnym narzędziem Foil Transfer Cricut. Mogą to być plotery Maker, Joy i Explore.

Folie w kolorze złotym i srebrnym

Poza foliami metalicznymi udostępniamy też folie w kolorze złotym i srebrnym. W każdym z zestawów znajdują się aż 24 arkusze folii, a więc można stworzyć wiele prac z metalicznym efektem. Z użyciem zestawów, jakimi są zestawy do złoceń Cricut można stworzyć oryginalne zaproszenia ślubne, winietki lub zawieszki.

Każdy zestaw pozwala utworzyć niebanalne, metaliczne dodatki przy pomocy Cricut Explore albo Cricut Maker. Wtłaczanie folii w papier odbywa się bezproblemowo. Osoby, które na co dzień zajmują się wyrobami handmade albo scrapbookingiem mają gwarancję, że uzyskają dokładnie te efekty na jakich im zależy. W ten sposób wyróżnią też swoje prace na tle konkurencyjnych, dodając blasku kartkom, pudełkom i dowolnym ozdobom.

W ofercie znajdziesz także Maty Cricut.