Folie termotransferowe Cricut

Folie do termotransferu Cricut mają wyjątkowo uniwersalne zastosowanie. Służą one do dekoracji różnych materiałów. Z ich pomocą można nanieść nadruk z informacją lub grafiką na takie powierzchnie jak papier, karton, nylon, czy też tworzywa sztuczne.

Co więcej, stworzone przez firmę Cricut folie termotransferowe służą także do znakowania odzieży. To sprawia, że są to jedne z najchętniej wybieranych produktów, które klienci mogą znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Cricut – folie matowe do naprasowanek na tkaninach

Matowe folie termotransferowe Cricut doskonale sprawdzają się w przypadku tworzenia naprasowanek na różnego rodzaju tkaninach. Służą nie tylko do znakowania odzieży, ale także ozdabiania toreb, plecaków, zabawek pluszowych, butów czy poduszek. Dzięki nim można stworzyć w pełni spersonalizowane produkty. Samo wgrzewanie folii jest szybkie i bezproblemowe. Pozostawienie tkaniny po aplikacji na 24 godziny wpływa natomiast na trwałość naniesionego wzoru. Bardzo ważne jest, aby w tym czasie unikać prania materiału.

W naszej ofercie znajdziesz matowe folie do termotransferu Cricut w kilku podstawowych kolorach. Dostępne są w wersji:

  • białej,
  • czarnej,
  • złotej,
  • srebrnej.

Cricut – folie brokatowe i holograficzne

Poza matowymi wariantami folii do termotransferu coraz chętniej wybierane są także wersje brokatowe i holograficzne. To idealna propozycja dla wszystkich osób, które chcą stworzyć wyjątkowe zdobienia. Drobinki brokatu pięknie mienią się w słońcu, podobnie jak holograficzna powłoka. Kolor wzoru prezentuje się jednak za każdym razem inaczej – wszystko zależy od tego, pod jakim kątem pada na niego światło.

Proponowane przez firmę Cricut folie termotransferowe – zarówno brokatowe, jak i holograficzne – mogą być wykorzystywane do tworzenia całych nadruków lub tylko wybranych elementów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się natomiast w okresie przedświątecznym.

Folie termotransferowe Cricut w różnych rozmiarach

Produkowane przez firmę Cricut folie dostępne są w rolkach o różnych wymiarach. W naszym sklepie znajdziesz małe i duże warianty. Przy ich wyborze zwróć uwagę na szerokość i długość, aby mieć pewność, że konkretna folia będzie wystarczająca do planowanych ozdób.