Maty

Możesz u nas zaopatrzyć się w podstawowe akcesoria ploterowe, jakimi są maty Brother, przeznaczone do ploterów z tej serii. Oferujemy te produkty w różnych rozmiarach, aby każdy użytkownik mógł bez problemu dopasować zarówno do stylu pracy, jak i do maszyny, z jakiej korzysta na co dzień.

Małe maty Brother

Wśród produktów, jakimi są maty Brother proponujemy zakup mat małych, o rozmiarach 30,5 x 30.5 cm. Są to maty przeznaczone do cięcia na ploterach Brother SDX, mających słabą lub standardową siłę kleju. To klient decyduje o tym, jaką wersję wybrać, w zależności od stylu jego pracy.

Produkt umożliwia wycinanie w takich materiałach jak: folie, papiery i tkaniny. Mata w mniejszym formacie pomieści arkusz A4, jak i standardowo wykorzystywane materiały scrapbookingowe. W zależności od tego, na jakim materiale chce się pracować, należy dobrać siłę kleju. Dzięki temu uzyska się świetne efekty i nie będzie się trzeba obawiać tego, że coś się przytarga.

Dobierając maty do ploterów Brother można spodziewać się tego, że przytrzymają one materiał nieruchomo podczas pracy plotera w trakcie korzystania z tych mediów, jakie nie mają własnego podkładu. Mata taka jak ta pozwoli też wycinać z niestandardowych arkuszy, co pozwala efektywnie wykorzystać każdy skrawek folii.

Długie maty Brother

Oferta obejmuje też długie maty Brother, mające rozmiar 30,5 x 61 centymetrów. W tej wersji również można wybrać, czy klej ma być silny, czy jego moc ma być słabsza. Długa mata pozwala na wycinanie w dowolnych materiałach. Ze względu na to, że wskazana mata do plotera Brother ma większe pole robocze, można tworzyć większe projekty i usprawnić codzienną pracę z ploterem. Wszystko zostanie zrobione bardzo precyzyjnie. Przy pomocy maty Brother SDX umożliwione jest także skanowanie.

W ofercie znajdziesz także Ostrza do ploterów.