PLOTERY SILHOUETTE

Szukasz nowoczesnego narzędzia, które wesprze Cię w różnych artystycznych przedsięwzięciach? Hobbystyczne plotery tnące Silhouette to niewielkie urządzenia, które jednak oferują ogromne możliwości wykorzystania. Przeznaczone dla pasjonatów scrapbookingu, tworzenia kartek okolicznościowych, grafik, zaproszeń, nadruków na odzieży i wielu innych projektów są nieocenionym wsparciem przy tworzeniu rękodzieła.  Proponowane przez Silhouette plotery pomogą Ci wynieść swoją działalność na wyższy poziom!

Jakie możliwości dają plotery tnące Silhouette?

Plotery Silhouette wyróżniają się szerokim zastosowaniem. Umożliwiają wycinanie rozmaitych kształtów nie tylko w papierze, ale również w folii, materiale, filcu czy silikonie do stempli. Niektóre z urządzeń producenta mają też możliwość wytłaczania wzorów. Ponadto dodatkowe akcesoria dostępne w naszym sklepie (np. mazaki do plotera Silhoutette) pozwalają rozbudować warsztat i wykorzystać plotery Silhouette również do innych celów, np. złocenia czy szkicowania. Dostępne oprogramowanie ułatwia zaś realizację nawet najbardziej szalonych projektów. Urządzenia marki Silhouette wyróżniają się przemyślanym designem – ich wymiary są niewielkie, a obsługa bardzo wygodna i intuicyjna. Dzięki temu znajdują zastosowanie w pracowniach rękodzielniczych, ale również w świetlicach, przedszkolach czy szkołach. Warto również zauważyć, że proponowane przez Silhouette plotery prezentują się bardzo estetycznie, dzięki czemu mogą stanowić nie tylko nieocenioną pomoc przy projektach hobbystycznych, ale również ozdobę pracowni.

Niezawodne i praktyczne urządzenia Silhouette

W naszym asortymencie znajdują się plotery Silhouette dostosowane do rozmaitych potrzeb użytkowników. Producent proponuje modele różniące się zastosowaniem, zakresem pracy, a nawet gabarytami, dlatego bez trudu wybierzesz odpowiednie urządzenie dla siebie. Warto wiedzieć, że produkty Silhouette oprócz dużej wszechstronności wyróżniają się niezawodnością, dlatego bez problemu posłużą Ci do realizacji wielu pomysłów. U nas znajdziesz najlepsze urządzenia producenta w świetnych cenach, a także szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, w tym maty do plotera Silhoutette.

Ploter Silhouette Portrait 3

1,056,00 999,00 brutto
Wkrótce wróci
c4 plusploter Silhouette Cameo 4 PLUS

Ploter Silhouette Cameo 4 PLUS

2,200,00 brutto
Wkrótce wróci
ploter silhouette cameo 4 profunkcje plotera silhouette cameo 4 pro

Ploter Silhouette Cameo 4 PRO

3,100,00 brutto
Wkrótce wróci
Ploter Silhouette CurioPloter Silhouette Curio

Ploter Silhouette Curio

1,299,00 brutto
Wkrótce wróci
c4funkcje plotera silhouette cameo 4

Ploter Silhouette Cameo 4

1,499,00 brutto