Maty

Kreatywne plotery Silhouette są tak wszechstronne między innymi dzięki licznym funkcjonalnym akcesoriom. Specjalne maty Silhouette dopasowane do konkretnych modeli urządzeń marki ułatwiają ich użytkowanie w określony sposób. Dostępne są produkty przeznaczone do wycinania, nacinania, wytłaczania i tworzenia stempli, a także produkty uniwersalne idealnie współpracujące z ploterami dla hobbystów. Dzięki odpowiedniej konstrukcji mat praca plotera może być niebywale precyzyjna,
a realizowane projekty zachwycają nieskazitelnym wykonaniem.

Czym są maty do ploterów Silhouette?

Proponowane przez Silhouette maty to ogromne ułatwienie przy realizacji różnego rodzaju

kreatywnych prac. Ich podstawowym zadaniem jest utrzymanie w miejscu materiału podlegającego wycinaniu lub wytłaczaniu. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu powłoki samoprzylepnej do wielokrotnego wykorzystania. Precyzyjnie dobrany stopień adhezji zapewnia bezproblemowe działanie urządzenia, a jednocześnie pozwala uniknąć zniszczenia wycinanych mediów. Dzięki miękkiej i grubej powierzchni maty do ploterów Silhouette zabezpieczają też ostrza podczas wycinania na wylot. W efekcie bez problemu posłużą Ci one przez długi czas. Pomocnicze linie umieszczone na ich powierzchni każdej maty Silhouette ułatwiają precyzyjne umieszczenie nośnika i dzięki temu zapewniają zadowalające rezultaty pracy.

Różnorodne maty do kreatywnego wykorzystania

Dostępne są maty Silhouette o różnych właściwościach i przeznaczeniu. Oferta producenta obejmuje zarówno uniwersalne produkty, jak i te o specjalnych właściwościach – np. przeznaczone do wycinania materiału silikonowego przeznaczonego na stemple. Godne uwagi z pewnością są też maty do plotera Silhouette oznaczone symbolem PixScan. Dzięki nim i specjalnej aplikacji możliwe jest bardzo łatwe skanowanie i digitalizacja ręcznie wykonanych grafik i innego rodzaju obrazów. Mata umożliwia też wycinanie wzorów już znajdujących się na nośniku, co daje jeszcze większe możliwości w zakresie produkcji rękodzieła. Wypróbuj także inne akcesoria, które znajdziesz w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach, np. mazaki do ploterów Silhoutette.