Plotery profesjonalne

W sklepie internetowym Wycinarnia znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania profesjonalnego cięcia m.in. folii samoprzylepnych, odblaskowych, winylowych, papieru itp. Plotery profesjonalne, które są dostępne w naszym asortymencie to produkty od najlepszych producentów w tej branży. Oferujemy sprzęt wysokiej klasy, który charakteryzuje się zarówno doskonałą mechaniczną jakością, jak i najlepszą technologią oprogramowania, które nimi zarządza.

Czym są profesjonalne plotery tnące?

Plotery do profesjonalnego użytku są urządzeniami o praktycznym działaniu, bardzo podobnym do tego z drukarki wielkoformatowej. Podstawowa różnica polega na tym, że nie ma w nich głowicy drukującej, a zamiast tego jest głowica tnąca.

Plotery tego typu są często wykorzystywane w sektorze branży reklamowej oraz termo transferowej. Używane są także do cięcia winylu do oklejania pojazdów, szyb lokali użytkowych, koszulek sportowych itp. W zależności od modelu mogą ciąć materiały różnej struktury i wielkości.

Plotery profesjonalne w atrakcyjnych cenach

Oferujemy profesjonalne plotery tnące dostępne w konkurencyjnych cenach. Nasz asortyment to produkty, które są najlepszymi, jakie można znaleźć na rynku m.in.

  • Doskonałej jakości plotery Skycut CX24. To urządzenie o doskonałej precyzji cięcia przeznaczone do wycinania w wielu materiałach bez podkładu takich jak: papier, tektura, foamiran czy różnego rodzaju tkaniny. Szerokość cięcia tego plotera to 60 cm, co pozwala na cięcie folii samoprzylepnych, flex i flock wprost z rolki.
  • Profesjonalne plotery tnące Graphtec z funkcją COPY, która umożliwia wielokrotną duplikację wzoru. Jest to urządzenie dostosowane do wielogodzinnej pracy, również przemysłowej do wycina w niemal wszystkich foliach dostępnych na rynku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą profesjonalnych ploterów i innych akcesoriów w naszym sklepie internetowym Wycinarnia!