Folie samoprzylepne Cricut

Cricut folie samoprzylepne to produkty, dzięki którym stworzysz kreatywne ozdoby w wielu kolorach i typach wykończenia. Szeroka paleta atrakcyjnych kolorów sprawia, że możesz tworzyć niepowtarzalne dekoracje w różnych stylach.

Do czego można wykorzystać folie samoprzylepne Cricut?

Folie samoprzylepne Cricut doskonale sprawdzą się między innymi do ozdabiania:

  • kubków,
  • pudełek
  • szklanek,
  • doniczek,
  • balonów,
  • witryn,
  • ścian.

Można stosować je na wielu różnych powierzchniach, w tym wymagających, takich jak drewno czy porcelana. Tworzenie dekoracji jest bardzo łatwe – folie samoprzylepne można wycinać za pomocą ploterów Cricut. Są kompatybilne z wieloma modelami maszyn. W opisie każdego produktu znajdziesz szczegółowe informacje na temat tego, w jakich urządzeniach można stosować folie samoprzylepne Cricut.

Folie samoprzylepne Cricut – dlaczego warto?

Ich główną zaletą jest to, że gotową naklejkę można umieszczać bezpośrednio na wybranej powierzchni bez konieczności stosowania kleju. Samoprzylepna warstwa zapewnia solidne mocowanie bez obawy o uszkodzenie, nawet podczas mycia w zmywarce.

Folie są przeznaczone do wycinania za pomocą plotera. Proponujemy różne kolory do wyboru, a także różnorodne, atrakcyjne wykończenia – holograficzne, brokatowe czy opalizujące. Dzięki temu Cricut folie samoprzylepne sprawdzą się podczas tworzenia najbardziej wymyślnych ozdób.

Samoprzylepne folie Cricut – cięcie z matą i bez

Folie samoprzylepne Cricut są dostępne w wariantach do cięcia z matą lub bez niej. Wszystkie folie typu smart mogą być wycinane bez użycia maty ploterowej. Dokładny sposób użycia jest uzależniony od specyfiki urządzenia, którego używasz. Sprawdź opis każdego produktu, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Wycinanie samoprzylepnych folii Cricut bez maty pozwala na tworzenie dużych projektów w niezwykle łatwy sposób. Wszystkie folie można obrabiać przy użyciu programu Cricut Design Space, co pozwoli Ci na niemal nieograniczone wykorzystanie tych produktów w kreatywnych zastosowaniach.

Przejrzyj dostępne wzory samoprzylepnej folii Cricut i wybierz taką, która najlepiej pasuje do Twojego projektu.

Polecamy sprawdzić również folie samoprzylepne Silhouette oraz folie transferowe.