Cricut

Cricut to znana i ceniona na całym świecie firma. Zasłynęła przede wszystkim z szerokiej oferty dodatków do pracy biurowej — między innymi ostrzy czy mat do ploterów. Dodatki produkowane przez tę markę charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, przez co praca z nimi to prawdziwa przyjemność. Oferowane przez Cricut produkty wykorzystuje się nie tylko w biurach — sprawdzają się one idealnie również w domowych ploterach. Jednak poza akcesoriami do ploterów, marka oferuje także różnego rodzaju mazaki, maty czy zestawy pozwalające na wykonywanie złoceń.

Akcesoria ułatwiające pracę biurową

Dostępne w naszej ofercie produkty marki Cricut to szeroki wybór różnorodnych akcesoriów, przy pomocy których praca w biurze jest znacznie wygodniejsza. Produkty Cricut, które cieszą się obecnie szczególną popularnością, to między innymi:

  • zestawy wymiennych ostrzy,
  • mazaki Cricut o różnej grubości oraz w różnych kolorach,
  • wytrzymałe i praktyczne maty Cricut.

Coraz częściej wybiera się także oferowane przez markę produkty do zadań specjalnych. Są to między innymi dwa zróżnicowane zestawy przeznaczone do złocenia, jak również folie w kolorze złota, srebra i metalicznym.

Produkty Cricut – dopasowane do każdych potrzeb

Produkty marki, które chętnie wybiera się podczas realizacji specjalnych projektów to zestawy mazaków. Zależnie od oczekiwanego efektu można postawić na mazaki brokatowe, metaliczne, naturalne czy neonowe. Dla zwykłych realizacji sprawdzą się natomiast akcesoria standardowe – w kolorze czarnym, jak również wielokolorowe.

Szeroki wybór produktów w naszej ofercie, to również wszelkiego rodzaju ostrza Cricut o różnej wielkości czy odmiennym kształcie, które także można dopasować do własnych oczekiwań. Ich umieszczenie w ploterze w znacznym stopniu ułatwia codzienną pracę biurową i wycinanie wcześniej zaplanowanych kształtów.