We R Memory Keepers

Produkty We R Memory Keepers to specjalne zestawy, które w połączeniu z ploterem pomagają w stworzeniu wyjątkowych i unikalnych pamiątek. Z ich pomocą można z łatwością przygotować ozdobne okładki czy nawet wykonać nadruki bezpośrednio na wybranym przez siebie materiale. Seria We R Memory Keepers to dwa rodzaje produktów. Są to:

Produkty z serii kreatywnej

Seria kreatywna to zarówno gotowe zestawy, jak i szereg dodatkowych akcesoriów, dzięki którym można jeszcze bardziej rozbudować wybrany komplet. Dla przykładu – przy pomocy Each Quill można wykonać grawerunek w plexi z wykorzystaniem jednego z adapterów do wybranego plotera. Akcesoria We R Memory Keepers w tym zestawie to między innymi 36 plastikowych arkuszy o różnych kształtach. Możliwość grawerowania w plexi pozwoli Ci na stworzenie takich elementów jak pięknie zaprojektowane okładki do albumów ze zdjęciami.

Inne produkty We R Memory Keepers z serii kreatywnej to także zestaw Bevel Quill umożliwiający tłoczenie. Efekt ten można uzyskać w miękkich blaszkach przy zastosowaniu odpowiedniego adaptera. W zestawie znajdują się 3 zestawy po 18 blaszek w różnych rozmiarach i kształtach pozwalających na podjęcie początkowych realizacji.

Chętnie wybierane akcesoria We R Memory Keepers to także Fabric Quil – zestaw dający możliwość umieszczenia mazaków w ploterze. Z ich pomocą na wybranym materiale można naszkicować zaprojektowany wcześniej wzór, co przydaje się w dalszej obróbce.

We R Memory Keepers: produkty stworzone do złoceń

Decydując się na serię złoceń do ploterów We R Memory Keepers, można stworzyć wspaniałe kartki okolicznościowe czy zaproszenia ślubne. Pełen zestaw zawiera trzy końcówki przeznaczone do złoceń, oraz adaptery pozwalające na ich dopasowanie do plotera. Dodatkowe akcesoria We R Memory Keepers to między innymi różnokolorowe folie czy magnetyczna mata.