Prasy termiczne

Ręczne prasy termiczne to połączenie żelazka i prasy termicznej. Zostały stworzone jako odpowiedź na potrzeby rękodzielników i osób, które zajmują się okazjonalnym wykonywaniem nadruków na płaskich powierzchniach, np. na torbach lub koszulkach. Ich użycie to jeden z najszybszych i najbezpieczniejszych sposobów nakładania na produkty własnych grafik.

Prasy termiczne Cricut – wielofunkcyjne urządzenia do domu i pracy

Potrzebujesz urządzenia, które jest proste w obsłudze, zajmuje niewiele miejsca, a do tego jest poręczne i wygodne? Rozważ zakup ręcznej prasy termicznej Cricut. W sklepie Wycinarka znajdziesz wysokiej jakości produkty za nieco ponad tysiąc złotych, które nie tylko świetnie spełniają swoją funkcję, ale do tego mają bardzo nowoczesny design, więc wspaniale będą prezentować się w Twoim miejscu pracy. Skorzystaj z naszej oferty, a na pewno będziesz zachwycony szerokimi możliwościami tego urządzenia.

Prasy Cricut, czyli wygoda i wytrzymałość

Prasy termiczne do folii, które oferujemy, wyróżniają się bardzo szybkim wykonywaniem naprasowanek. W 60 sekund umieścisz profesjonalne nadruki na t-shirtach, torbach, poduszkach, fartuchach i innych produktach domowego użytku. To najlepszy sposób na własnoręczne stworzenie np. produktów reklamowych własnego biznesu lub w pełni personalizowanych prezentów na święta lub urodziny. To, co wyróżnia prasy do folii, to dokładna kontrola temperatury, nowoczesna konstrukcja płyty grzewczej z powłoką ceramiczną, insulated safety base i funkcja automatycznego wyłączania. Prasy termiczne to rewelacyjnie uzupełnienie dla pozostałych produktów np. ploterów Cricut.
Do bezpiecznego korzystania z ręcznej prasy termicznej niezbędna jest także dedykowana mata pod prasę. To akcesorium chroni podłoże przed nagrzewaniem i sprawia, że wszystkie wykonane naprasowanki są doskonale wykonane. Mata pomaga także wyeliminować wilgoć i kierować ciepło do projektu na żelazko.
Szeroki wybór akcesoriów do pras termicznych również znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.