Plotery w zestawach - promocja

Osoby, które planują rozpoczęcie swojej przygody z tworzeniem kreatywnych projektów – naklejek, naprasowanek, etykiet, kartek okolicznościowych czy albumów – powinny pomyśleć o skompletowaniu odpowiedniego wyposażenia. Poszczególne produkty są jednak dość dużym wydatkiem. Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się plotery w zestawach. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które są idealnym rozwiązaniem „na start”. Zestawy z ploterami to spora oszczędność, a także pewność, że otrzymasz wszystko, co będzie Ci potrzebne do kreatywnej pracy nad konkretnym projektem.

Nie tylko plotery – zestawy do zadań specjalnych

Ploter jest wyjątkowo funkcjonalnym urządzeniem, które pozwala na obróbkę wielu różnych materiałów. Z jego pomocą możliwe jest m.in.:

  • wykrawanie elementów z papieru,
  • wycinanie folii, filcu i innych tkanin,
  • tworzenie różnego rodzaju dekoracji 3D,
  • dekorowanie szkła i drewna,
  • przygotowanie kartek okolicznościowych,
  • tworzenie pudełek i albumów.

Żeby możliwe było wykonywanie wspomnianych prac, poza samym urządzeniem niezbędne jest dodatkowe wyposażenie. Właśnie z tego względu dobrym rozwiązaniem będą zestawy z ploterami. Naszym klientom oferujemy różnego rodzaju komplety. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze? Przede wszystkim na to, jakie projekty można wykonać przy pomocy produktów, które uzupełniają plotery. Zestawy dzielą się na podstawowe i nieco bardziej rozbudowane. Większość z nich zawiera dodatkowo matę do cięcia, a także dwa e-booki instruktażowe. Dzięki nim obsługa sprzętu, a także wykonywanie projektów, a następnie elementów dekoracyjnych będą znacznie łatwiejsze. Żeby upewnić się, co wchodzi w skład zestawu przeczytaj informacje znajdujące się przy każdym z wariantów.

Plotery w zestawach – poznaj dodatkowe wyposażenie

Podstawowe zestawy z ploterami poza samym urządzeniem zawierają także samoprzylepne papiery kolorowe, folie transferowe, winylowe folie kolorowe i narzędzia. Takie materiały kreatywne pozwalają na przygotowanie ciekawych naklejek lub naprasowanek.

Chcesz stworzyć dekoracje okolicznościowe, personalizowany album, który będzie prezentem dla kogoś bliskiego, kartki świąteczne lub pudełko na pamiątki? Postaw na rozbudowane zestawy z holograficznymi, brokatowymi lub świecącymi w ciemności papierami. Możesz także wybrać wariant z kompletem mazaków.