Stojaki i kosze

Praca na ploterze zazwyczaj wymaga bardzo wysokiej precyzji cięcia elementów o dużej liczbie szczegółów. Dlatego ważne jest staranne przygotowanie urządzenia, a w szczególności zapewnienie mu odpowiedniej stabilności. Pomocny z tym zadaniu może być właściwie dobrany stojak do plotera. Umożliwia on nie tylko stabilne ustawienie sprzętu, dzięki czemu podczas pracy nie przesuwa się na skutek wibracji.

Stojaki do ploterów tnących są też wyposażone w podajnik papieru. Pozwala to na automatyczną pracę w dłuższym czasie, bez potrzeby kontrolowania poprawności czerpania materiału z rolki.

Stojaki do ploterów tnących w naszym asortymencie

Sklep Wycinarnia oferuje nie tylko plotery znanych i cenionych marek, ale też niezbędne akcesoria i materiały eksploatacyjne. W sprzedaży mamy również stojaki do ploterów tnących. Są to solidne i bardzo stabilne konstrukcje wykonane z metalu i zabezpieczone metodą malowania proszkowego. Masywny stojak do plotera jest bardzo stabilny i pewnie utrzymuje urządzenie w wyznaczonym miejscu. Dodatkową stabilność zapewniają regulowane nóżki, których wysokość można dopasować do nierównego podłoża. Montaż stojaka jest bardzo prosty i można go wykonać samodzielnie za pomocą kilku podstawowych narzędzi.

Kosze do ploterów tnących

Oferowane przez nas stojaki dodatkowo można wyposażyć w specjalne kosze do ploterów. Pojemniki są kompatybilne ze stojakami i łatwe w montażu. Znaczna pojemność pozwala na umieszczenie w nich nawet dużych elementów wycinanych przez urządzenie. Kosz do plotera sprawdza się w przypadku cięcia dużych, długich elementów z folii, które zamiast upadać na podłogę, trafiają do czystego pojemnika. Chroni on elementy przed zagnieceniem czy zabrudzeniem od podłogi. Polecamy kosze do ploterów tnących przeznaczone do montażu na stojakach Skycut o różnych parametrach. W sprzedaży mamy również stoły do ploterów tnących oraz inne akcesoria ploterowe Skycut.