Folie samoprzylepne Silhouette

Folie samoprzylepne do plotera to produkt, którego barwienie rozpoczyna się podczas produkcji komponentów – czyli ich wycinania za pomocą plotera. Możliwość skorzystania z różnych wariantów kolorystycznych daje wiele różnych opcji podczas przygotowania. Bardzo dużym ułatwieniem jest brak konieczności stosowania zabezpieczenia w postaci laminatu UV – jak ma to miejsce w przypadku folii zadrukowanej. Samoprzylepne folie to także przede wszystkim pełne zabarwienie materiału, co oznacza, że zarówno od góry, jak i od spodu folia jest w dokładnie tym samym kolorze.  Przygotowany wcześniej wzór może zostać z łatwością naniesiony np. na szybę, gdzie kluczowe jest zachowanie najlepszych efektów i wysokiej estetyki.

Dostępność w różnych wariantach

Folie samoprzylepne to produkty, które dostępne są w różnych wariantach. Wśród popularnych rozwiązań chętnie wybieranych przez klientów znajdują się:

  • folie lustrzane,
  • folie kolorowe
  • zestawy folii samoprzylepnych w różnych kolorach.

Folia transferowa to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w przenoszeniu wyciętych wzorów z folii samoprzylepnej. Przy jej pomocy w prosty i wygodny sposób można stworzyć naklejki na kubki czy inne dekoracje. Planując wykorzystywać papiery samoprzylepne, ten rodzaj folii będzie konieczny jako dodatek do pracy z nią. W normalnych warunkach konieczne byłoby przeniesienie każdego wyciętego elementu z folii samoprzylepnej osobno — z wykorzystaniem folii transferowej można tego dokonać za jednym razem.

Specjalne samoprzylepne folie – wytrzymałe i wodoodporne

Folie samoprzylepne smart vinyl cricut są jednymi z najbardziej wytrzymałych. Wyróżniają je przede wszystkim właściwości wodoodporne, dlatego wycięte z nich wzory można wykorzystywać nawet na zewnątrz. Bardzo dużym udogodnieniem jest również odporność na zmywanie w zmywarce, dlatego kubki z naklejonym wzorem wykonanym z tej folii mogą być bezpiecznie zmywane w ten sposób, bez obaw o uszkodzenie.