Dane do przelewu

Nr konta: 33 1140 2004 0000 3102 8078 9112

Dane do płatności:
Impress Creatives sp. z.o.o
Pierwiosnków 11
40-750 Katowice
NIP: 9542821471

W przypadku płatności za pośrednictwem internetowych przelewów bankowych, należy jednak pamiętać że moment wysyłki towarów jest uzależniony od czasu zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu, co może trwać do dwóch dni roboczych.

Zależy Ci na szybkiej wysyłce? Prześlij nam potwierdzenie przelewu lub skorzystaj z jednej z wielu opcji szybkich płatności.

Pracujesz w placówce oświatowej?
Możemy wystawić dla Ciebie fakturę proforma lub fakturę z odroczonym terminem płatności – napisz do nas wiadomość mailową w tej sprawie.

Banki dostępne podczas szybkich przelewów

SZYBKIE PRZELEWY… GDY LICZY SIĘ CZAS!

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł w naszym sklepie odpowiadającą mu formę płatności! Dzięki temu możesz wykonać ekspresowy przelew za pośrednictwem bramki płatności Paynow od mBanku z niemal każdego z banków w Polsce!

Twoja płatność zostanie natychmiast zaksięgowana, dzięki czemu będziemy mogli niezwłocznie przesłać Twoje zamówienie.

Błyskawiczna płatność

zaksięgowana przez nas
w ciągu kilku minut

Wysyłka tego samego dnia

dla zamówień
złożonych do godziny 12:00

Karty płatnicze

Możesz dokonać płatności za pomocą karty debetowej lub kredytowej.
Obsługiwane karty płatnicze:
• Visa
• Visa Electron
• Mastercard
• MasterCard Electronic
• Maestro

Zapłać również poprzez Google Pay.

Karty płatnicze Visa Mastercard
Google Pay

Leasing

Jeżeli jesteś posiadaczem firmy możesz skorzystać z opcji leasingu od LeaseLink.
Oferta dotyczy zakupów o wartości pomiędzy 500zł a 50 000zł netto.

Proces w aplikacji trwa 15 minut, łącznie z uzyskaniem decyzji kredytowej
i otrzymaniem umowy – niezależnie od pory i dnia (24/7/365).

Leasing operacyjny

Charakteryzuje się prostotą księgowania i korzyściami podatkowymi. Kosztem uzyskania przychodu dla leasingobiorcy jest czynsz inicjalny, czyli wpłata początkowa oraz raty leasingowe w całości. Po zakończeniu umowy, która trwa najczęściej od 24 do 48 miesięcy, korzystający ma możliwość wykupić przedmiot, zazwyczaj za jego symboliczną wartość, np.: 1%.

18 - 48 miesięcy

uzależniony od
rodzaju urządzeń

Wymaga podpisu

doręczana przez kuriera
na następy dzień

W przypadku leasingu operacyjnego po zapłaceniu opłaty wstępnej, LeaseLink wysyła kuriera z umową, który dociera na następny dzień roboczy do Ciebie. Po podpisaniu dokumentów od razu w tym samym dniu nastąpi płatność do dostawcy. Nie czekają na zwrot dokumentów!

Pożyczka leasingowa

Konstrukcja umowy jest bardzo zbliżona do kredytu lub zakupu na raty. Faktura zakupu wystawiana jest na Twoją firmę a zakupywany środek trwały „wrzucisz” w koszty. Na podstawie wystawionej przez nas faktury LeaseLink dokonuje płatności, a następnie spłacasz im comiesięcznie raty. Udzielenie Pożyczki możliwe jest na dowolny okres (3-24 miesięcy) oraz na dowolny zakup.

3 - 24 miesięcy

na dowolny
zakup

Zawarta natychmiast

w momencie dokonania
opłaty wstępnej

W przypadku umowy pożyczki leasingowej dokonanie opłaty wstępnej jest równoznaczne z zawarciem umowy oraz wykonaniem przez LeaseLink płatności za zakupy – odbywa się natychmiast.

Raty

Podziel płatność na mniejsze raty korzystając z oferty Alior Banku.
Raty dostępne są dla zakupów o wartości od 300 do 9 259,25 PLN dla wartości całego koszyka.
Oprocentowanie jest stałe i wynosi 8,00% + prowizja zależna od ilości rat.

3 - 36 miesięcy

okres spłaty

300 - 9 259,25 złotych

wartość zamówienia

Aby dokonać zakupu na raty wybierz opcję płatności TPay.

Płatność u kuriera

Chcesz zapłacić przy odbiorze paczki? Wybierz płatność za pobraniem. Większość kurierów wyposażona jest w terminal płatniczy, dzięki czemu zapłacisz zarówno gotówką jak i kartą.

Wygodna płatność

gotówką lub kartą
u kuriera

Wysyłka tego samego dnia

dla zamówień
złożonych do godziny 12:00

Dostępność produktów

Nasze produkty są sprowadzane z Unii Europejskiej dlatego dostawy do sklepu trwają nieco dłużej niż w przypadku przesyłek krajowych. W przypadku braku dostępności danego produktu będzie widoczna informacja o braku możliwości zamówienia go na chwilę obecną.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem sprzętu, który jest chwilowo niedostępny napisz do nas! Poinformujemy Cię o najbliższej dacie jego dostawy do sklepu oraz zarezerwujemy towar specjalnie dla Ciebie!

Dokładamy wszelkich starań aby wyświetlana oferta odpowiadała stanowi faktycznemu naszych magazynów, jeżeli jednak dostawa przedłużyła by się zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany i sam zdecydujesz czy chcesz oczekiwać na towar. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.