Ostrza

Oferujemy praktyczne ostrza do ploterów Brother, które można wykorzystywać zarówno do cienkich tkanin, folii, jak i do różnego rodzaju materiałów. Tak spory wybór sprawia, że klienci mogą wybierać dokładnie te elementy, z których potrzebują korzystać w codziennej pracy, nie martwiąc się o ich funkcjonalność. Każde z ostrzy jest szczegółowo opisane, a więc klienci nie mają problemu z wytypowaniem tego, jakie w danym czasie spełni ich oczekiwania najbardziej.

Zastosowanie ostrzy Brother

Wszystkie ostrza Brother posegregowane są pod kątem ich wykorzystania. Dlatego dostępne są modele specjalistyczne, jak i uniwersalne.

W ofercie znajduje się między innymi wymienne ostrze do cienkich tkanin do ploterów Brother z serii SDX. Nadaje się ono do wykorzystania z automatycznym uchwytem, pozwalając na cięcie w bardzo delikatnym materiale, od 0.25 do 0.5 milimetra. Takie ostrze sprawdzi się także w wypadku papieru o małej gramaturze. W związku z tym, jest polecane tam, gdzie liczy się maksymalna precyzja. W opisie produktu podajemy z jakimi seriami ploterów jest kompatybilny, co ułatwi podjęcie decyzji o zakupie.

Sprzedajemy także ostrza do ploterów Brother przeznaczone do cięcia folii samoprzylepnej, flex i flock. Korzystając z tych wymiennych ostrzy można uniknąć nadcinania podkładu, o ile zastosuje się opcję half cut. Dokładną specyfikację techniczną również podajemy na stronie internetowej.

Uniwersalne ostrza do ploterów

Proponujemy również Brother ostrza do ploterów uniwersalne, przeznaczone do ploterów SDX. Wybierając taki model można ciąć w dowolnych materiałach, o grubości od 0.1 do 3 milimetrów. Oznacza to, że nie ma żadnych ograniczeń w cięciu w: papierze, folii, piance kreatywnej, czy w foamiranie.

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy do złoceń.