Brother

Brother to znana firma, ceniona na całym świecie. Obecnie produkty Brother to nie tylko sprzęt elektroniczny wykorzystywany w biurach, ale również różnego rodzaju dodatki i akcesoria ułatwiające pracę. Oferowane przez markę produkty to wciąż przede wszystkim urządzenia wielofunkcyjne pozwalające na drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów. Wielofunkcyjne urządzenia znacznie przyśpieszają pracę — nie tylko w biurach, ale również domach. Jednak oprócz nich bardzo ważną częścią oferty są akcesoria ploterowe – ostrza, maty czy mazaki.

Produkty ułatwiające pracę w biurze

Dostępne w naszej ofercie produkty marki Brother to szereg dokładnie wybranych akcesoriów, dzięki którym praca biurowa staje się zdecydowanie wygodniejsza. Produkty Brother to między innymi mazaki, maty, noże do wycinania czy inne akcesoria. Jednym z ciekawych gadżetów, który proponuje firma jest specjalny podajnik do folii. Przy jego pomocy możliwe jest dostarczanie i docinanie folii bezpośrednio z rolki, bez konieczności używania do tego celu maty ploterowej. To nie tylko ułatwia pracę, ale również czyni ją zdecydowanie wydajniejszą.

Mazaki i ostrza Brother – dopasowane do różnych potrzeb

Produkty marki to między innymi uniwersalne uchwyty na mazaki, które montuje się w ploterach. Uzupełnieniem do nich są flamastry Brother. Można zdecydować się również na specjalny adapter, który pozwala na wykorzystanie pisaków innego producenta w urządzeniach firmowych.

Szeroki wybór produktów marki Brother dostępny w naszej ofercie to także standardowej wielkości ostrza. Elementy te umieszcza się w ploterze, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dokładnego cięcia. Ostrze jest komponentem wymiennym. W momencie jego zużycia montuje się nową część, która pozwala na przywrócenie jakości pracy plotera.