Folie transferowe

Folie transferowe do ploterów tnących

Folie transferowe to produkty, które sprawdzają się przede wszystkim przy realizacji projektów wykonywanych na ploterach tnących. Ich zadaniem jest przeniesienie wyciętych przy pomocy urządzenia nadruków. Mogą to być zarówno grafiki, jak i napisy. Dzięki ich użyciu można mieć pewność, że wszelkie elementy naniesionego wzoru nie zmienią swojego położenia i nie będą zniekształcone. Jedną z największych zalet, jakie mają folie transferowe, jest fakt, że przy ich pomocy można przenieść realizowany projekt na różne powierzchnie. Najczęściej jednak są to:

  • plexi,
  • szkło,
  • metal,
  • drewno,
  • ściana.

Co wyróżnia dobrej jakości folie transferowe?

Folie transferowe charakteryzują się przede wszystkim tym, że jedna ze stron ma właściwości klejące. Powierzchnia pokryta jest delikatnym środkiem, który przytrzymuje projekt, a jednocześnie pozwala na jego bezproblemowe odklejenie się od folii, kiedy ten ląduje na właściwym podłożu. Klej jest na tyle delikatny, że nie trzeba obawiać się o zabrudzenia na powierzchni, gdzie ląduje grafika czy napis.

Folie transferowe wykorzystuje się do pracy z elementami:

  • samoprzylepnymi,
  • winylowymi.

Folie transferowe – szeroki wybór produktów

Folie transferowe znajdujące się w naszej ofercie to produkty sprawdzonych marek. Charakteryzuje je najwyższa jakość, a one same gwarantują doskonałe efekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dostępne w rolkach folie transferowe wyróżniają różne wymiary. Materiał ten różni się szerokością i długością. Można więc bez problemu dopasować rolkę do indywidualnych oczekiwań i planowanego projektu. Do pojedynczych działań doskonale sprawdzą się rolki o długości 1,2 m. Natomiast przy rozbudowanych projektach znacznie lepsze będą folie transferowe o długości 3,6 m lub 6,4 m.

Sprawdź również inne papiery i folie dostępne w naszym sklepie!