Ostrza

Plotery Cricut znajdują szerokie zastosowanie w produkcji elementów papierowych, tekstylnych, z tworzyw sztucznych, skóry i innych materiałów, na potrzeby wykonywania aplikacji, naklejek, dekoracji itp. Wycinanie odbywa się za pomocą specjalnych ostrzy tnących, które w dłuższym okresie eksploatacji ulegają stępieniu. Aby przywrócić maksymalną sprawność ploterów, możesz dokonać wymiany narzędzi na nowe. Pozwalają na to specjalna konstrukcja urządzenia oraz wymienne ostrza do ploterów Cricut, które mamy w ofercie. Zamiana stępionego ostrza na nowe jest wyjątkowo prosta i trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Wymienne ostrza do ploterów Cricut

Wspólną cechą, która wyróżnia wszystkie ostrza do ploterów z naszej oferty, jest dopasowanie ich parametrami do urządzeń marki Cricut. Dzięki temu doskonale wpasowują się w miejsce oryginalnych narzędzi i spełniają funkcje zgodnie z najwyższymi oczekiwaniami. Poza tym Cricut ostrza są dostępne w wielu odmianach, dzięki czemu można je bez problemu dobrać do typu wykonywanych prac i wykorzystywanych materiałów. W asortymencie mamy między innymi ostrze Knife Blade, przystosowane do cięcia materiałów o nieco większej grubości i gęstości. Za ich pomocą można wycinać elementy ze skóry, balsy czy pianki. Wymienne ostrza do ploterów Cricut Maker są dostępne w zestawach z uchwytem.

Ostrza Cricut – standardowe, głęboko tnące i inne warianty

Asortyment naszego sklepu obejmuje rozmaite modele narzędzi tnących, przeznaczone do wycinania w różnych materiałach. Mamy też ostrza Cricut do specjalnych zadań takich jak cięcie głębokie czy perforowanie. Końcówka perforacyjna pozwala na tworzenie linii przerywanych, które ułatwiają dzielenie materiału na równe elementy, bez ryzyka ich rozdarcia. Specjalny uchwyt pozwala też na umieszczenie w nim końcówek do bigowania, tłoczenia czy grawerowania. Polecamy ostrza do ploterów Cricut przeznaczone do wycinania elementów z cienkiego papieru i grubej tektury, z elastycznego winylu i sztywnej balsy, a także z pianek, tkanin i innych materiałów.