Oprogramowanie

W ofercie sklepu Wycinarnia znajdziesz oprogramowanie do ploterów tnących, przez co możliwe jest wykonywanie różnych operacji. Klienci mają szansę również zamówić pakiety odblokowujące specjalne funkcje. Dzięki wyborowi dobrego oprogramowania do ploterów poszerzysz zakres oferowanych usług.

Ploter – dobre oprogramowanie, czyli jakie?

Wybór oprogramowania do ploterów jest niezwykle istotny, gdyż od niego zależy funkcjonalność urządzenia. Znajdzie zastosowanie w firmach świadczących usługi reklamowe i w drukarniach, czyli wszędzie tam, gdzie używane są plotery tnące. Warto więc zwrócić uwagę na kilka aspektów przed złożeniem zamówienia:

  • jakie funkcje umożliwia oprogramowanie bazowe do ploterów,
  • czy są pakiety rozszerzające do niego.

W zależności od tego, na jaki system zdecydujesz się, możesz wybrać od razu oprogramowanie rozszerzone lub standardowe. W tym drugim przypadku część funkcji będzie zablokowana, gdyż dopiero zakup rozszerzenia pozwoli na ich użytkowanie. Dzięki temu, w przypadku planów rozwoju z łatwością poszerzysz zakres świadczonych usług.

Oprogramowanie do ploterów tnących – oferta

W sklepie Wycinarnia znajdziesz oprogramowania do ploterów od renomowanych firm, takich jak:

  • SignMaster – działające z ploterami Skycut,
  • Brother – przeznaczone do urządzeń tej samej firmy,
  • Silhouette.

W zależności od wyboru oprogramowania, użytkownik może korzystać z różnych funkcji. Wśród nich można wymienić samodzielne projektowanie napisów oraz grafik, a także dostosowanie ustawień sposobu cięcia ploterów. W programach znajdziesz gotowe szablony, clip arty, czcionki i logotypy. Dzięki nim zaprojektowanie grafiki czy napisu będzie znacznie łatwiejsze. To, jakie oprogramowanie do ploterów tnących wybierzesz, ma wpływ również na to, w jakich formatach będzie możliwe eksportowanie plików. Ponadto w zależności od wersji, użytkownik ma możliwość na skorzystanie z wielu narzędzi edytorskich.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na oprogramowania do ploterów oraz na profesjonalne urządzenia i akcesoria!