Papiery i folie

Plotery tnące są urządzeniami przeznaczonymi do precyzyjnego wycinania elementów z określonego materiału. Zależnie od przeznaczenia detali, do ich wykonania wykorzystuje się papier do ploterów w wielu odmianach lub folie o konkretnych właściwościach – termotransferowe, samoprzylepne czy metaliczne. Są to niezbędne materiały eksploatacyjne, bez których praca na ploterze nie byłaby możliwa.

Poszczególne modele urządzeń są przystosowane do pracy z różnymi materiałami: począwszy od zwykłego papieru kolorowego, przez jego warianty dekoracyjne czy fakturowane, po folie do ploterów o różnych cechach i grubości.

Transparentne i samoprzylepne folie do plotera

Folia do plotera to jeden z rodzajów materiałów eksploatacyjnych, z którego można wycinać elementy. Jeśli są to detale przeznaczone do dekorowania kubków, balonów, doniczek itp. czy umieszczania symboli i treści informacyjnych, najlepszym podłożem będzie folia samoprzylepna. Oferujemy ją w wielu wariantach – od zestawów marek Circut czy Silhouette, przez jednokolorowe folie winylowe gładkie, lśniące i matowe oraz brokatowe srebrne i złote, po folie do ploterów holograficzne, metaliczne czy lustrzane. W asortymencie jest też folia do plotera termotransferowa i folia transferowa. Wszystkie proponowane produkty są dostępne w rolkach i zróżnicowanej szerokości.

Media kreatywne i papier do ploterów

Na ploterach można też wycinać elementy do scrapbookingu, fantazyjne w kształtach kartki świąteczne, przywieszki informacyjne i wiele innych elementów. Do takich zastosowań proponujemy różnorodne papiery do ploterów. W sprzedaży mamy zestawy arkuszy papierów kolorowych o różnej gramaturze, nadające się do tworzenia kartek i pudełek, a także elementów ażurowych. Proponujemy też papier do plotera lustrzany, holograficzny i Eco, w naturalnym kolorze oraz materiał przeznaczony do wycinania etykiet. Uzupełnieniem asortymentu są podłoża kreatywne, takie jak folia magnetyczna, do tatuaży, naklejek, materiał do zdrapek, szablonów, stempli i wiele innych produktów.

Zachęcamy także do odwiedzenia kategorii poświęconej ploterom – znajdziesz tam nie tylko urządzenia, ale również oprogramowania czy ofertę naszych kursów.