Cześć,

Dziś dla odmiany mam Wam do pokazania…kolejny projekt dziecięcy 🙂
U mnie ostatnimi czasy tylko takie. Jeśli coś powstaje to powstaje dla Alicji i całkiem niedawno powstała oprawa jej pierwszych urodzin. Jako, że sama impreza była niewielka to i stworzonych elementów było niewiele. Powstały pudełeczka dla gości, topper na tort i kartka z życzeniami, która służyłaby za wzór zaproszenia gdyby gości było więcej.

Wszystkie elementy utrzymane w kolorystyce różu, bieli i złota.dekoracje na roczek - ploter silhouette

Pudełeczka dla gości stworzyłam na bazie wzoru z Silhouette Design Store (design ID 211040) przerabiając panel z literkami na panel z cyfrą 1.

Górny panel wycinałam pusty bo i tak trafiała tam wstążka (otwór na nią wycinałam już po sklejeniu pudełka przy pomocy Crop-a-dile), na dolny natomiast trafił tekst podziękowań.

dekoracje na roczek - ploter silhouette

Do kartki wykorzystałam wzór króliczka z Silhouette Design Store (design ID 76496).dekoracje na roczek - ploter silhouette dekoracje na roczek - ploter silhouette

Topper powstał ze sklejenia ze sobą 6 warstw papieru (4 białe wewnątrz, z czego w dwóch wycinałam miejsce na patyczki, tak by były lepiej ukryte i 2 złote zewnętrzne).dekoracje na roczek - ploter silhouette dekoracje na roczek - ploter silhouettedekoracje na roczek - ploter silhouettedekoracje na roczek - ploter silhouette

Sam tort natomiast był dziełem Słodkiej Fanaberii.

elleth

nowy banerekPo więcej inspiracji zapraszamy Was również na fanpage Ani:

https://www.facebook.com/ellethscrafts/?fref=ts

INNE NASZE TUTORIALE: