Zestawy startowe

Silhouette jest znaną i cenioną firmą, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości zestawów startowych do sitodruku. Producent oferuje szereg zestawów, dzięki którym z łatwością można dopasować potrzebne elementy do zamierzonego celu. Zestawy Silhouette sprawiają, że praca z drukiem staje się jeszcze wygodniejsza.

Zestawy do maszyn Silhouette dopasowane do Twoich potrzeb

Zestawy do maszyn Silhouette to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę na wybranych końcówkach. Wybór konkretnego zestawu pozwala na rozbudowanie plotera tej samej firmy lub zaadaptowanie końcówek do innego, kompatybilnego z końcówkami sprzętu. Zależnie od zapotrzebowania można zdecydować się na jeden z dostępnych wariantów do:

  • tłoczenia,
  • grawerowania,
  • tworzenia efektu wypalania,
  • naprasowywania,
  • tworzenia sitodruku.

Zestawy startowe Silhouette do sitodruku są nie tylko łatwe w użyciu, ale przede wszystkim pozwalają na proste przygotowanie praktycznie dowolnego wzoru i przeniesienie go na wybraną tkaninę. To, co najważniejsze w sitodruku to fakt, że raz stworzony wzór można wykorzystać wielokrotnie, tworząc identyczne nadruki na ubraniach.

Zestawy startowe Silhouette – możliwość tworzenia dowolnych projektów

Zestawy Silhouette do sitodruku zawierają wszelkie niezbędne elementy do tworzenia własnych projektów. W zestawie znajduje się między innymi ramka, wykonana z solidnego drewna bukowego. Jej wymiary to 31×24,8 cm, a rzeczywisty obszar przeznaczony do projektowania to 21,6×28 cm. W pudełku producent umieścił również rakiel, czyli przedmiot, przy pomocy którego można zgarnąć nadmiar nałożonej farby. Inne elementy to: buteleczka z czarnym tuszem o pojemności 60 mililitrów, 3 arkusze białego materiału termoaktywnego, 3 arkusze materiału sitodrukowego, 10 kart ze wzorami i wygodny haczyk do szybszego zdejmowania niepotrzebnych elementów folii, papieru, mat czy podkładów.

Zestawy do maszyn Silhouette i inne elementy

Zestawy startowe Silhouette pozwalają rozpocząć przygodę z tworzeniem własnych, unikatowych rzeczy. Producent oferuje między innymi zestaw do efektu wypalania, dzięki któremu można tworzyć ozdobne teksty czy wzory na drewnianych elementach.

Polecamy sprawdzić również ostrza do ploterów Silhouette oraz maty Silhouette.