Mazaki

Sprzedajemy praktyczne zestawy mazaków do ploterów Brother, umożliwiające szkicowanie dowolnych wzorów przy pomocy plotera. Dzięki temu wykonanie wielu artystycznych prac nie będzie sprawiało problemów, przebiegnie sprawnie i o wiele przyjemniej.

Skład zestawu mazaków Brother

Oferowane mazaki Brother dostępne są w najpopularniejszych kolorach: czerwonym, różowym, brązowym, czarnym, niebieskim oraz zielonym. Dokładnie wskazujemy do jakich serii ploterów przeznaczone są zestawy mazaków, wobec czego klient nie ma wątpliwości, że podejmuje słuszną decyzję zakupową. Dzięki wyrobom jakim są mazaki do ploterów Brother, można szkicować dowolne wzory albo napisy. To pozwala stworzyć oryginalne prace scrapbookingowe ze zjawiskowym efektem odręcznego szkicu.

Do każdego zestawu proponujemy zakup adaptera, bez którego nie byłoby możliwe ułożenie mazaka w ploterze. Dedykowany uchwyt warto umieścić w ploterze i wykonać szkic. Każdy, kto chce w pełni wykorzystać możliwości plotera, decydując się na Brother mazaki do ploterów może na to liczyć. Mazaki mają trwały tusz, przy pomocy jakiego można nanosić mazaki na wiele powierzchni w wybranych wzorach i kształtach.

Efekt odręcznego pisma

Szkice z użyciem mazaków dają efekt odręcznego pisma. Dzięki temu, że wszystko wykonane jest na ploterze, wzory są bardziej powtarzalne i równe. Kupując mazaki można wykorzystywać bez przeszkód wszystkie funkcje ploterów. To idealne rozwiązanie dla prac scrapbookingowych. Ktoś, kto chce się wyróżnić na tle konkurencji sporo zyska, decydując się na to rozwiązanie.

Zapoznaj się z opisem oferowanych produktów na stronie. Dzięki temu nie będziesz miał wątpliwości, że dokonujesz słusznego wyboru. Jeśli jednak przed zrobieniem zakupów masz wątpliwości, skonsultuj się z nami.

W ofercie sklepu znajdziesz także folie do złoceń.