PLOTERY BROTHER

Dekorowanie ścian pokoju, naszywanie aplikacji na ubrania czy narzuty lub własnoręczne wykonywanie kartek świątecznych to czynności, które wymagają precyzyjnego wycinania elementów. Przy braku wprawy posługiwanie się tradycyjnymi nożyczkami z pewnością nie przyniesie zadowalających efektów. Osoby, które wykonują takie prace hobbystycznie lub zarobkowo, mogą skorzystać z pomocy, jaką zapewniają plotery tnące Brother.

Brother Scan and Cut do wielu zadań

Specyfiką ploterów Brother jest wielofunkcyjność. Urządzenia skonstruowane w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne nie tylko wyręczają użytkownika w wycinaniu bardzo precyzyjnych detali. Za ich pomocą wykonasz zarówno pełne elementy w wielu kształtach, jak i ramki, obręcze, ażurowe gwiazdki i inne formy z wewnętrznymi otworami. Poszczególne modele Brother Scan and Cut wykonują nawet bardzo skomplikowane cięcia, zachowując przy tym precyzję porównywalną z obróbką CNC.

Wycinanie wzoru z tkaniny czy kartonu wymaga jego wcześniejszego przygotowania. Również na tym etapie plotery Brother służą wsparciem, jakie zapewniają funkcje skanowania i rozpoznawania kształtów. Do dyspozycji masz też bogatą bazę gotowych kształtów, które wystarczy wybrać i zlecić ich wykonanie. Urządzenia Brother Scan and Cut współpracują też z aplikacją do programowania własnych kompozycji wzorniczych.

Plotery tnące do różnych materiałów

Wycinanie kształtów za pomocą plotera Brother nie ogranicza się jedynie do wzorów kartonowych czy papierowych. Urządzenia doskonale radzą sobie z folią flex lub flock, tkaniną, skórą naturalną i wieloma innymi materiałami. Przydatną funkcją jest możliwość ręcznego lub automatycznego ustawiania docisku i długości noży tnących.

W asortymencie mamy plotery tnące Brother CM900, wyposażone w wiele przydatnych funkcji. Dzięki nim są przystosowane do wycinania elementów w materiałach tekstylnych i foliach, łączenia wzorów czy ich kreatywnego zdobienia. Z kolei plotery Brother ScanNCut SDX1000 wykorzystasz do przecinania filcu o grubości nawet 3 mm oraz cięcia bez maty. Wszystkie urządzenia mają powiększone pole pracy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.