Drukarki 3D

Nowoczesne technologie można obecnie znaleźć dosłownie wszędzie. Dzięki nim prace, które dawniej były wykonywane ręcznie czy mechanicznie, realizują maszyny. Produkowane za ich pomocą elementy są nie tylko precyzyjnie wykonane i wierne wzorom, ale też koszt ich produkcji jest znacznie niższy. Do takich maszyn zaliczają się drukarki 3D, dostępne w naszym sklepie. To specjalistyczne urządzenia przydatne przy produkcji szablonów, stempli czy elementów dekoracyjnych.

Tanie drukarki 3D w naszym asortymencie

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń marki Silhouette, dlatego też tanie drukarki 3D w naszym asortymencie również pochodzą od tego producenta. Polecamy model hobbystyczny Silhouette Alta, za pomocą którego można wykonać dowolne przedmioty i elementy o różnych kształtach z białego oraz kolorowego filamentu. Prosta, intuicyjna obsługa urządzeń sprawia, że są one niezastąpione w warsztatach hobbystycznych oraz w pracowniach, w których powstają unikalne elementy.

Drukarki 3D wyróżniają się niewielkimi wymiarami, dzięki czemu mogą być wykorzystane również w małych pracowniach. Tworzone na nich trójwymiarowe przedmioty mają maksymalną wielkość 124 mm x 124 mm x 130 mm. Sterowanie ich wykonaniem jest nadzorowane przez specjalistyczny program i system operacyjny Windows 10 lub Mac OS 10.8 +. Drukarka 3D Alta nie ma podgrzewanego stołu, dlatego wydruki można na niej wykonywać jedynie filamentem PLA.

Drukarka 3D w sklepie wycinarnia.pl

Masz warsztat hobbystyczny, pracownię projektową albo zajmujesz się produkcją dekoracyjnych detali, zabawek, akcesoriów kuchennych, przypinek i gadżetów czy innych drobiazgów? Przyda Ci się drukarka 3D. Sklep Wycinarnia.pl oferuje tanie drukarki 3D Silhouette Alta oraz pasujący do nich filament w siedmiu kolorach. Za pomocą urządzenia możesz tworzyć foremki do ciastek, klocki, podkładki pod szklanki, kolorowe wisiorki i dziesiątki innych elementów z tworzywa.

Wkrótce wróci
filament silhouette alta

Filament Silhouette Alta

75,00 brutto
WyprzedażWkrótce wróci
Silhouette Alta – drukarka 3d

Silhouette Alta

1469,00 brutto