Witam
Mam na imię Marta, a mój nick PaNaKo. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do Craft Teamu Wycinarni.Chciałabym napisać kilka słów o sobie, a właściwie o moich pasjach. Zawsze lubiłam mieć czymś zajęte rece – szydełkowałam, robiłam na drutach, próbowałam swoich sił w decoupagu, bawiłam się masą solną, robiłam świece, ale najbardziej wciągnęła mnie zabawa z papierem. Od wielu lat nie rozstaję się z największą pasją papierową florystyką.

Uwielbiam robić kwiaty i potem wykorzystywać je w swoich różnych projektach – kartkach, albumach, notesach czy projektach 3d . Bardzo podoba mi się różnorodność technik w skrapingu i testuję je w różnych pracach.

Od kilku lat mam maszynkę http://wycinarnia.pl/product/silhouette-cameo-2/i jest ona dla mnie nieocenioną pomocą. Oprogramowanie Silhouette Design Studio jest bardzo łatwe do opanowania i bez problemu można tworzyć własne projekty.
I takie właśnie elementy ozdobiły moją pierwszą inspiracyjną pracę – kartkę urodzinową.Maszynką wycięłam kwiatki, napisy i autobus.

Pozdrawiam
PaNaKo

banerek wycinarnia.pl

kartka urodzinowa silhouette cameo 2 ploter kartka urodzinowa silhouette cameo 2 ploter kartka urodzinowa silhouette cameo 2 ploter kartka urodzinowa silhouette cameo 2 ploter