Przedstawiamy 4 nowe akcesoria do ploter Cricut Maker: końcówkę do graweru, wytłaczania, perforowania oraz ostrze faliste.

Chcesz poznać możliwości wszystkich końcówek? Obejrzyj krótki filmik o akcesoriach Cricut! (klik)

Ostrze do perforacji

Uzyskaj doskonałą linię do zrywania dzięki precyzyjnym cięciom perforacyjnym. Równomiernie rozmieszczone linie perforacji pozwalają na czyste, równomierne rozerwanie bez konieczności wcześniejszego składania – szczególnie przydatne w przypadku zaawansowanych kształtów.

Końcówka do tłoczenia

Dodaj nutkę wyrafinowanej elegancji do rzemiosła. W przeciwieństwie do wykrojników, które zamykają cię w konkretnym rozmiarze i kształcie, końcówka do tłoczenia daje swobodę w dostosowywaniu, personalizacji i projektowaniu z niesamowitą zawiłością.

Ostrze faliste

Uzyskaj dekoracyjną krawędź dzięki falistemu ostrzu do Cricut Maker.
Te ozdobne krawędzie doskonale nadadzą się do naklejek winylowych, wzorów do naprasowywania, kopert, kart, opakowań na prezenty i wielu innych.

Końcówka do graweru

Teraz możesz tworzyć unikalne i trwałe efekty w różnych materiałach! Wykonuj misternie wygrawerowane nieśmiertelniki, tabliczki z nazwiskami, biżuterię i monogramy na miękkich metalach, skórze i wielu innych przy użyciu końcówki do grawerowania.INNE NASZE TUTORIALE: