32 441 28 83
Wycinarnia
Cameo4-5-2048x1365

5 pomysłów na Walentynki DIY

Walentynki tuż tuż, a Ty wciąż nie masz upominku dla bliskiej Ci osoby? Nie szkodzi – dzisiaj postaram się zainspirować Cię do stworzenia własnoręcznie oryginalnego prezentu za pomocą plotera tnącego. Pokażę Ci pięć pomysłów na upominki DIY, które z pewnością zachwycą obdarowaną osobę.

3/1/2024

Miłosna kartka

kartka-serce

Miłosny liścik to klasyka jeśli chodzi o Walentynki. Chcąc obdarować kogoś tego typu upominkiem, warto zadbać zarówno o odpowiednią treść jak i jego wygląd. Do wykonania estetycznej kartki w kształcie serca wystarczy prosty wzór, który można wykonać samodzielnie lub pobrać. Wycięcie elementów z kolorowego papieru technicznego i połączenie ich w całość nie zajmie zbyt wiele czasu. Wystarczy wpisać treść miłosnej wiadomości i kartka jest gotowa!


Oryginalny kubek

Rubin-Art-Love4

Jeśli wolisz praktyczne prezenty, które będą służyły obdarowanej osobie każdego dnia, warto postawić na personalizowany kubek. Wykonać go można na kilka sposobów – metodą sublimacji z użyciem dedykowanej drukarki, papieru i prasy. Jeśli jednak nie zajmujesz się sublimacją na co dzień i nie posiadasz niezbędnego sprzętu i materiałów, możesz wykonać kubek za pomocą folii samoprzylepnej, którą wystarczy wyciąć ploterem i nanieść na kubek za pomocą folii transferowej. Należy tylko pamiętać, że wykonany w ten sposób kubek nie nadaje się do mycia w zmywarce.


Personalizowana koszulka

OYOY-Studio-Love-5

Kolejną propozycją prezentu, który posłuży na co dzień bliskiej nam osobie jest oryginalna koszulka, którą można wykonać za pomocą folii termotransferowej. Wystarczy wyciąć wybrany wzór za pomocą plotera. Należy pamiętać, by zrobić to w lustrzanym odbiciu! Następnie zgodnie z zaleceniami producenta trzeba wgrzać folię w wybraną tkaninę za pomocą dedykowanej prasy lub żelazka.


Kupon miłosny

kupon-1024x1024

Jeśli masz kilka pomysłów na spędzenie Walentynek, możesz pozostawić ostateczny wybór swojej drugiej połówce. To również można zrobić w oryginalny sposób, na przykład obdarowując ją romantycznym, miłosnym kuponem, z którego wybierze i wyrwie bilecik na wybrane wydarzenie. Może to być kolacja, kino, masaż czy koncert. Wystarczy wyciąć kupon w papierze o gramaturze około 250g i samodzielnie uzupełnić poszczególne bileciki Twoimi pomysłami!

Moje propozycje nie powinny sprawić żadnych problemów osobom posiadającym ploter tnący. Mam nadzieję, że zainspirowałam Cię do tworzenia upominków z okazji Walentynek dla siebie lub innych. W końcu tworzyć można również z miłości do kreatywności!

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!

Newsletter

Nie chcesz przegapić nowości i promocji?
Zapisz się do naszego newslettera!

Administratorem Twoich danych osobowych jest IMPRESS CREATIVES Sp. z o.o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi newslettera. Możesz poprosić o dostęp do treści danych osobowych oraz o ich przeniesienie. Jeżeli dane nie są prawidłowe - masz prawo ich sprostowania. Ponadto, możesz żądać usunięcia danych albo ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli uważasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem - możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.

Wykonanie: Michał Desol