32 441 28 83
Wycinarnia

Zadzwoń lub napisz

Godziny pracy sklepu internetowego oraz infolinii:
Poniedziałek i czwartek: 9:00 - 17:00
Wtorek, środa, piątek: 8:00 - 16:00

kontakt@wycinarnia.pl

Marta Pilch

Właścicielka Wycinarnia.pl, specjalistka ds. craftowych ploterów tnących. Od lat zajmuje się nie tylko sprzedażą sprzętu, ale skupia się również na tworzeniu materiałów edukacyjnych oraz szkoleń.

Marta Pilch
Marta Pilch

Beniamin Pilch

Specjalista z zakresu zarówno ploterów profesjonalnych, jak i craftowych. Dzięki szerokiej znajomości technologii pomoże Ci dobrać zestaw produktów, do różnych zastosowań, a także pomoże w sprawach technicznych i serwisowych.

Beniamin Pilch
Beniamin Pilch

Paulina Trzopek

Kreatywna dusza zajmująca się realizacjami graficznymi oraz wsparciem w tworzeniu materiałów marketingowych i szkoleniowych. Jej pomocne artykuły branżowe znajdziesz na naszym blogu oraz Instagramie czy Facebooku.

Paulina Trzopek
Paulina Trzopek

Piotr

Nasz kierownik do spraw zaopatrzenia, a zarazem dzięki świetnej znajomości tematyki ploterowej doskonale doradzi również w dobraniu odpowiedniego sprzętu do Twojej firmy lub pracowni.

Piotr
Piotr

Emilia Miśka

Odpowiedzialna za identyfikacje wizualną firmy oraz materiały marketingowe. Prowadzi również wsparcie w integracji z naszym systemem oraz kontakt dla partnerów medialnych.

Emilia Bywalec
Emilia Bywalec

Daniel

Dzięki Danielowi w Waszych paczkach niczego nie brakuje, są odpowiednio zabezpieczone i docierają na czas nawet w najdalsze zakątki świata.

Daniel
Daniel

Jakub

Kuba stanowi wsparcie w zakresie koordynacji dostaw i realizacji zamówień, chętnie pomoże w dopięciu Twojego zamówienia na ostatni guzik i dopilnuje aby zostało spakowane na czas!

Jakub
Jakub

Wykonanie: Michał Desol