32 441 28 83
Wycinarnia
LOKLiK ImPress Hat

Poznaj LOKLiK ImPress Hat!

Jeśli tworzysz spersonalizowaną odzież i gadżety, z pewnością zainteresuje Cię nowość, która pojawiła się w naszym sklepie - prasa LOKLiK, która pozwala w wygodny sposób nanosić wzory z folii termotransferowej na powierzchnię czapek!

6/11/2024

Prasa LOKLiK ImPress Hat

Do czego służy?

Prasa do czapek LOKLiK to jeden z najnowszych produktów tego producenta. Charakteryzuje się zagiętą płytą grzewczą i jak sama nazwa wskazuje, pozwala na utrwalanie wzorów wykonanych z folii flex lub metodą sublimacji na przedmiotach takich jak czapki, ale również kapelusze czy plecaki. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w warsztatach rękodzielników, chcących rozszerzyć swój asortyment o nowe produkty, jak i początkujących w produkcji własnej, personalizowanej odzieży i akcesoriów.

LOKLiK Hat Press

Niewielkie wymiary i duża funkcjonalność

Dzięki niewielkim wymiarom prasa jest łatwa w przechowywaniu i transportowaniu, co pozwala na korzystanie z niej nie tylko w domu, ale także na różnego rodzaju targach i wyjazdach. W zestawie znajduje się podstawa bezpieczeństwa z pokrywą, która po nałożeniu na nią wyprofilowanej maty staje się jednocześnie formą do naprasowywania wzorów, dzięki czemu zaoszczędzisz sporo miejsca. Posłuży także na zajęciach prowadzonych w szkołach i innych placówkach, gdzie możesz wykonać oryginalne przedmioty. Prasa jest także wyjątkowo prosta w obsłudze. Dzięki możliwości dostosowania temperatury i czasu wgrzewania do wybranej metody uzyskasz trwałe efekty. Prasa dzięki wysokiej temperaturze umożliwia także utrwalanie projektów wykonanych metodą sublimacji na powierzchniach poliestrowych, dzięki czemu wykonasz wyjątkowe, wielokolorowe wzory.

Hat Press

Bezpieczne użytkowanie

Dodatkowym atutem prasy jest bezpieczeństwo użytkowania. Kształt prasy pozwala na wygodną pracę, a podstawa bezpieczeństwa pozwoli uniknąć uszkodzenia podłoża na którym nagrzewamy i studzimy urządzenie. Dzięki automatycznemu wyłączaniu urządzenia po 15 minutach bezczynności nie musisz martwić się, czy po zakończonej pracy prasa została odłączona od zasilania.

Podsumowanie

Konkurencyjna cena prasy to dodatkowy plus, szczególnie jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tego typu projektami. Ponadto urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją dla osób prywatnych.
Podsumowując - prasa do czapek LOKLiK to urządzenie pozwalające na wykonywanie wyjątkowych projektów, poręczne, łatwe w transporcie i przechowywaniu, bezpieczne podczas pracy, a do tego w atrakcyjnej cenie. Te zalety sprawiają, że prasa jest idealnym wyborem dla chcących rozszerzyć swój asortyment rękodzielników.

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!

Newsletter

Nie chcesz przegapić nowości i promocji?
Zapisz się do naszego newslettera!

Administratorem Twoich danych osobowych jest IMPRESS CREATIVES Sp. z o.o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi newslettera. Możesz poprosić o dostęp do treści danych osobowych oraz o ich przeniesienie. Jeżeli dane nie są prawidłowe - masz prawo ich sprostowania. Ponadto, możesz żądać usunięcia danych albo ograniczenia ich przetwarzania. Przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Jeżeli uważasz, że Twoje dane są przetwarzane niezgodnie z prawem - możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych klikając tutaj.

Wykonanie: Michał Desol