32 441 28 83
Wycinarnia

Czas dostawy

Po otrzymaniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty paczka zostaje przekazana do wydania przez magazyn. W dni robocze zamówienia opłacone do godziny 12 nadajemy za pośrednictwem firmy kurierskiej jeszcze tego samego dnia.

Wyjątek stanowią przesyłki wielkogabarytowe tj. plotery laserowe oraz plotery profesjonalne które wymagają dedykowanego transportu. W takim przypadku przesyłka nadawana jest do 3 dni roboczych.

Wysyłka tego
samego dnia

dla zamówień
złożonych do godziny 12:00

Wysyłka
do 3 dni

dla zamówień
wielkogabarytowych

Koszty dostawy

InPost

21,65zł

Przesyłka kurierska

InPost

23,49zł

Przesyłka kurierska
za pobraniem

DPD

24,99zł

Przesyłka kurierska

DPD

28,99zł

Przesyłka kurierska
za pobraniem

InPost Paczkomat
InPost

14,99zł

Przesyłka paczkomatowa

Ze względu na ograniczone formaty skrzynek paczkomatowych nie wszystkie nasze sprzęty zmieszczą się w ich zakresie. Opcja przesyłki do paczkomatu będzie dostępna w koszyku jeżeli zamówiony przez Ciebie towar będzie kwalifikował się do tej opcji.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniu powyżej 300 zł możesz skorzystać z opcji darmowej wysyłki kurierskiej InPost lub przesyłki Paczkomatowej na terenie Polski.
Darmowa wysyłka dotyczy tylko opłaconych zamówień - nie przesyłek pobraniowych.

Wysyłka za granicę

Cena wysyłki zagranicznej widoczna będzie po wybraniu danego kraju w formularzu zamówienia. Jeżeli Twojego kraju nie ma na liście - skontaktuj się z nami mailowo kontakt@wycinarnia.pl a prześlemy indywidualną wycenę transportu.

Po zaksięgowaniu płatności przesyłki zagraniczne nadawane są do 3 dni roboczych.

Wykonanie: Michał Desol