Jak już wiecie nasza Wycinarnia to nie tylko sklep internetowy,zdarza się nam gościnnie odwiedzać różne placówki z cyklem warsztatów artystycznych dla dzieci.

Ostatnio miałam okazję poprowadzić zajęcia z tworzenia biżuterii dla najmłodszych. Poprzeczka była postawiona wysoko ale uczestnicy spisali się fantastycznie – dzielnie zaginali druciki, przewlekali koraliki i wiązali sznurki;)

Całość odbyła się w zaprzyjaĹşnionej już Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach – Filia 28, w której zorganizowana była pełna atrakcji “noc w bibliotece”.

Warsztaty z udziałem koralików i najmłodszych uczestników często wiążą się z twórczym chaosem:D ale chyba to właśnie kocham najbardziej podczas tych zajęć!

Oto krótka fotorelacja:

warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria warsztaty dla najmłodszych śląsk - biżuteria