Twój koszyk

Szanuje po stokroć za chęć pomocy, niezaprzeczalny profesjonalizm w obsłudze, natychmiastowy kontakt, doradztwo i tak po ludzku…za normalność. Jest Pani tu taką jedną z nas, nie daje do zrozumienia z wyższością, że zjadła zęby na temacie ploterowym, dzieli się wiedzą, którą sama musiała zdobywać kosztem czasu i niejednokrotnie cennych materiałów. To się na serio rzadko zdarza, żeby ktoś był mimo panującego ” cebulactwa” aż tak dbał o klienta i traktował go jak “kompana” w pracy. Życzę żeby już zawsze wszystko szło gładko w biznesie oraz tego by zdarzali się sami równie wyrozumiali a nie wyłącznie roszczeniowi-jak to aktualnie bywa. Nie chodzi tu o słodzenie- chodzi o mówienie o tym jak jest ! Myślę, że wszyscy którzy mieli kontakt z Panią Martą, czy to mailowy czy telefoniczny potwierdzą moje słowa. Nie ma opcji że kupie kiedyś coś do plotera gdzie indziej, ze zwyczajnej lojalności jaka się należy za taką obsługę, a co ! Mama powtarzała- o dobrych rzeczach trzeba mówić głośno i wyraźnie, to powiedziałam…uff

Kontynuuj

Korzystam z wycinarniowego plotera od dwóch lat i nie wyobrażam sobie życia bez niego! Cudna obsługa, szybka przesyłka i życzliwa Marta, która zawsze służy pomocą. Specjalnie sprowadzała dla mnie maty A4 do Curio, gdy te ledwo wchodziły na rynek zagraniczny. Naprawdę polecam!

Kontynuuj

Witam serdecznie,

dziękujemy za komplet dokumentów oraz pomoc na każdym etapie zamówienia. Z wielką przyjemnością współpracuje się z firmą, która dba o sowich klientów i podchodzi do nich w sposób indywidualny:) Cenimy sobie to 🙂
Przesyłka właśnie do nas dotarła. Jesteśmy w trakcie rozpakowywania i jutro zaczynamy nasza przygodę z Curio. Jak tylko sprawdzimy urządzenie z chęcią podzielimy się naszą opinią:)
Pozdrawiam ciepło,
Katarzyna Cypryś
Kontynuuj

Szanowni Państwo,

dzisiaj kurier dostarczył ploter. Jestem bardzo zadowolona, sprzęt jest banalnie prosty w obsłudze, a pierwsze cięcie wyszło wzorowo.
Będę polecała państwa sklep każdemu kto będzie chciał kupić ten sprzęt.
Zdecydowałam się na zakup w Państwa sklepie w głównej mierze ze względu na Państwa autorski poradnik.
Jest rewelacyjny.
Pozdrawiam i dziękuję za szybką wysyłkę.
Kontynuuj

Pani Marto jest Pani nieoceniona, dziękuję za pomoc na każdym etapie mojej przygody z tym sprzętem. Bez Pani to chyba bym go oddała po pierwszej próbie;)
A z pomocą wszystko idzie mi o wiele łatwiej. Raz jeszcze dziękuję!

Kontynuuj

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter! (Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie).

 

Otrzymaj informację o dostępności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i zapisanie do newslettera (Zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie).