Szukasz maszyny, która pozwoli Ci postawić pierwsze kroki we własnym biznesie i zarabiać na Twoim hobby? Jeśli tworzysz personalizowane kartki, zaproszenia lub podziękowania, wycinasz w foliach samoprzylepnych lub flex, a jednocześnie zależy Ci na pracy w formacie A3, polecam ploter Silhouette Cameo 4!

To flagowe urządzenie producenta Silhouette. Jest najczęściej wybieranym i najpopularniejszym ploterem tej marki. Charakteryzuje się wysoką jakością w stosunku do ceny i oferuje wiele możliwości. Jeśli jednak to Cię nie przekonuje, postaram się przedstawić jego największe zalety i opisać każdą z nich.


Format

Cameo 4 - Białe

Cameo 4 jest ploterem o wymiarach 57 x 19,5 x 17 cm. Czy to dużo, czy mało, zależy od wielkości danej pracowni. Maszyna mieści się na biurku, a dzięki dostępnej w naszym sklepie dedykowanej torbie można go z łatwością transportować. Dzięki swoim wymiarom może również zaoferować cięcie na macie w formacie A3, co daje całe mnóstwo możliwości. Bez użycia maty można wycinać materiały podkładowe o szerokości do około 31cm, a ruchome rolki pozwalają dostosować rozstaw również do węższych materiałów i mat!

Wszechstronność

Silhouette Cameo 4 różowy

Ploter Cameo 4 oprócz wycinania w papierze do 300g i foliach, może również szkicować, złocić, ciąć materiały takie jak cienki filc, pianka kreatywna, a także wycinać wydruki za pomocą funkcji Print&Cut! Dzięki formatowi A3 możliwe jest wycinanie większych projektów z folii, na przykład naklejek na ściany lub balony.

Wbudowany podajnik i odcinak do folii

cameo 4 plus

To jedyne urządzenie, w którym otrzymujemy wbudowany odcinak oraz podajnik do folii! Oba akcesoria zostały ukryte w bryle plotera. Dzięki temu nie musimy organizować dodatkowej przestrzeni do ich przechowywania. W przypadku Cameo 4 jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób skupiających się na cięciu folii jak i tych, które robią to raczej sporadycznie i nie chcą inwestować w dodatkowe akcesorium.

Materiały pomocnicze

Ploter silhouette cameo 4 biały

Do plotera dołączana jest instrukcja obsługi oraz nasz autorski poradnik. Dodatkowo, ze względu na jego popularność, dla Silhouette Cameo 4 powstało całe mnóstwo materiałów pomocniczych takich jak nasz kurs “Ploter bez tajemnic – Cameo 4”, przydatne filmy na naszym kanale na YouTube, oraz artykuły na blogu. Jeśli wciąż coś pozostaje niejasne oferujemy również indywidualne szkolenie! To wszystko sprawia, że opanowanie obsługi tego plotera nie stanowi większych problemów.

Cena

Silhouette Cameo 4 czarny

Silhouette Cameo 4 nie ma konkurencji biorąc pod uwagę urządzenia z tej samej półki cenowej. Za 1499 zł otrzymujemy wysokiej jakości ploter tnący w formacie A3 z niezbędnymi do rozpoczęcia pracy akcesoriami jak mata i ostrze. To świetny wybór nawet dla osób, które nie dysponują zbyt dużym budżetem!


Ploter Silhouette Cameo 4 to najczęściej wybierany ploter tnący. Wszystko dzięki temu, że oferuje wysoką jakość oraz wiele możliwości i funkcji w niewygórowanej cenie. To świetny wybór zarówno dla początkujących jak i odrobinę bardziej zaawansowanych rękodzielników.