Szukasz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie kilka inspiracji dzięki którym łatwiej będzie znaleźć Ci wymarzony prezent dla bliskiej osoby zajmującej się rękodziełem. Podzieliliśmy kategorie prezentów ze względu na ceny dzięki czemu możesz znaleźć prezent nawet do 100 złotych dla osoby posiadającej ploter tnący w swojej pracowni.

Prezenty do stu złotych.

1. Mata ploterowa

To element, który najbardziej zużywa się podczas użytkowania sprzętu i przyda się każdej osobie pracującej z ploterem tnącym.
Mata Silhouette a4 – 65zł
Mata Silhouette 30x30cm – 72zł
Mata Silhouette 30x60cm – 99zł

zestaw narzędzi różowy

2. Różowy zestaw narzędzi

Jest dostępny także w kolorze białym, przydaje się zarówno podczas pracy z papierem jak i folią. Korzystanie z narzędzi ułatwia zdejmowanie drobnych wzorów oraz przyspiesza pracę z ploterem.
Cena: 99zł

mazaki silhouette

3. Mazaki Silhouette

Zestaw 24 kolorów do szkicowania ploterem. Używaj mazaków by tworzyć skomplikowane wzory na różnych powierzchniach i dodaj piękne detale do swoich projektów.
Cena: 99zł

4. Zestaw do regeneracji mat

Zawiera dwa preparaty: jeden do oczyszczania powierzchni matu z kleju, a drugi do nałożenia jej świeżej warstwy.
Cena: 51,30zł

ostrze automatyczne ploter silhouette cameo 3

5. Wymienne ostrze do plotera

Niezbędny element podczas użytkowania sprzętu i wycinania wymarzonych projektów. Ostrze automatyczne Silhouette posiada 10-stopniową skalę regulowaną automatycznie po wpisaniu odpowiedniej wartości w programie. Dzięki temu nie będziesz musiał manualnie przestawiać wysunięcia ostrza.
Cena: 67 zł

Prezenty do dwustu pięćdziesięciu złotych.
Silhouette Connect

1. Silhouette Connect

To wtyczka, która pozwala na przesyłanie plików z programów Adobe Illustrator i Corel DRAW bezpośrednio do plotera bez potrzeby uprzedniego konwertowania ich do formatu Silhouette Studio.
Cena: 194 zł

zestaw startowy - naklejki kolory

2. Zestaw startowy Silhouette – naklejki

Zawiera 4 arkusze folii winylowych, folię transferową, haczyk i scraper. Idealny do rozpoczęcia przygody z tworzeniem własnych naklejek.
Cena: 199,99 zł

narzedzie do zloceń - ploter

3. We R Foil Quill – standardowe narzędzie

Twórz piękne projekty złoceń za pomocą własnego plotera do cięcia i folii Quill firmy We R Memory Keepers! Włóż jedną z końcówek Foil Quill do swojego plotera, wybierz wzór i pozwól swojej maszynie wykonać pracę za Ciebie!  Dodaj blasku Twoim pracom!
Cena: 189,99

Zestaw startowy - naprasowanki

4. Zestaw startowy – naprasowanki

Zestaw folii do naprasowanek oraz akcesoriów przydatnych do przyozdobienia tkanin. Ten zestaw startowy pozwoli Ci stworzyć personalizowane naprasowanki za pomocą plotera Silhouette. Znajdziesz w nim wszystkie elementy potrzebne, by samodzielnie ozdobić tkaniny wymarzonymi wzorami.
Cena: 199 zł

Prezenty do pięćset pięćdziesięciu złotych.
foil quill zestaw do złoceń

1. We R Foil Quill – zestaw do złoceń

W zestawie znajdziesz 3 narzędzia o różnej grubości, adaptery do ploterów, 3 rolki folii, rolkę taśmy washi i płytkę ochronną. Jest to świetny – duży zestaw gotowy do rozpoczęcia przygody z techniką złocenia.
Cena: 459,99

Prasa Cricut Easy press błękitna

2. Prasa Cricut EasyPress Mini – błękitna

Prasa Cricut EasyPress Mini doskonale sprawdza się do tworzenia niewielkich naprasowanek. Ozdobisz za jej pomocą między innymi czapki, chustki lub buty.
Cena: 339,99

Silhouette Studio Business Edition opakowanie

3. Silhouette Studio Business Edition

Silhouette Studio Business Edition jest rozszerzoną o wszystkie możliwe dodatkowe opcje wersją programu Silhouette Studio. Jest przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą odblokować i odkrywać inne funkcje oprogramowania, takie jak: cięcie na kilku ploterach równocześnie, dodatkowe opcje linii cięcia czy zaawansowane funkcje zagnieżdżania.
Cena: 530 zł

4. Zestaw materiałów kreatywnych Cricut

Zestaw materiałów kreatywnych Cricut to idealny wybór dla osób, które rozpoczynają przygodę z ploterami. Dzięki połączeniu czarnej folii termotransferowej, kolorowych folii Smart Vinyl, zestawu samoprzylepnych papierów i przydatnych narzędzi możesz stworzyć czarne naprasowanki i własne naklejki. Zestaw znajduje się w estetycznym pudełku, dzięki czemu idealnie nadaje się również na prezent.
Cena: 349,99

Prezenty do tysiąca złotych.
Cricut Joy personalizacja za pomocą folii samoprzylepnej

1. Ploter Cricut Joy

Cricut Joy to prawdopodobnie najmniejszy ploter craftowy dostępny na rynku. Mimo niewielkich rozmiarów może on przenieść tworzone rękodzieło na jeszcze wyższy poziom! To urządzenie ma możliwość wycinania w ponad 50 różnych materiałach. Natomiast po umieszczeniu w uchwycie plotera mazaka może naszkicować dowolne wzory.
Cena: 940 zł

Automatyczny podajnik do arkuszy Silhouette

2. Podajnik do arkuszy Silhouette Cameo

Automatyczny podajnik do arkuszy Silhouette pozwala na wycinanie aż do 20 arkuszy.  Praca z podajnikiem pozwala na zwiększenie automatyzacji i przyspieszenie pracy z urządzeniem, a co za tym idzie – większą wydajność i oszczędność czasu podczas realizacji zamówień.
Cena: 619,99 zł

3. Prasa do kubków Cricut Mug Press

Hobbystyczna prasa do kubków Cricut pozwala na tworzenie oryginalnych wzorów i grafik za pomocą metody sublimacji lub Infusible Ink. Dzięki niej stworzysz wyjątkowe kubki dla swoich klientów lub rodziny.
Cena: 799 zł

4. Ploter Silhouette Portrait 3

Ploter Silhouette Portrait 3 to najmniejszy z ploterów marki Silhouette. Dzięki swym niewielkim rozmiarom zmieści się na biurku każdej pracowni i pozwoli na rozwinięcie skrzydeł kreatywnych biznesów. Portrait 3 posiada niezawodny, precyzyjny mechanizm pozwalający na wycinanie rozmaitych wzorów w ponad 100 różnych materiałach!
Cena: 999 zł


Jak widzicie jest naprawdę sporo możliwości stworzenia wyjątkowego prezentu świątecznego dla osoby posiadającej lub planującej zakup plotera tnącego. W naszej ofercie znajdziecie także opcje zamówienia karty podarunkowej za 100, 200 lub 500zł za które obdarowana osoba może sama wybrać niezbędne dodatki do swojej pracowni.

Wybierając prezent świąteczny warto także skorzystać z naszej aktualnej promocji świątecznej pozwalającej zyskać -8% rabatu na wszystkie akcesoria Silhouette oraz 100 darmowych zimowych wzorów.