Dzień Mamy to wyjątkowa okazja do stworzenia oryginalnych podarunków, które sprawią przyjemność naszym kochanym Mamom. Myślę, że każdy z nas, niezależnie od wieku, chciałby obdarować swoją Mamę wyjątkowym upominkiem, a najbardziej wyjątkowe są te stworzone samodzielnie.

Posiadacze ploterów tnących mają dodatkowo ułatwione zadanie. Stworzenie upominku lub dodatku do niego z pomocą tego typu urządzenia to pestka. Wystarczy wybrać odpowiedni projekt i materiały, a maszyna wykona dla nas precyzyjne cięcie. Jeśli jednak brak Ci pomysłu lub nie do końca wiesz jak wykorzystać ploter do tworzenia drobnych upominków, mam dla Ciebie kilka propozycji.

Uchwyt na lizak

To idealne rozwiązanie zwłaszcza dla najmłodszych. Obdarowanie Mamy kwiatami to bardzo popularny sposób na świętowanie tego szczególnego dnia, a dzięki ukrytemu w środku lizakowi upominek zadowoli również łasuchów! Wzór uchwytu na lizak możesz pobrać TUTAJ.

Ozdobne pudełko

Chcesz podarować Mamie drobny upominek? Kolczyki, bransoletka, a może po prostu odrobina ulubionych słodkości. To wszystko możesz umieścić w ozdobnym i prostym do wykonania pudełeczku. Wzór do pobrania TUTAJ.

Koperta na bon podarunkowy

To rozwiązanie idealne, jeśli chcesz dać
Mamie w prezencie bon podarunkowy na kolację, masaż czy inną atrakcję. Koperta z ażurowym napisem prezentuje się estetycznie i elegancko. Dobierz odpowiedni kolor i tnij! Wzór koperty do pobrania TUTAJ.


Uwielbiam tworzyć drobne upominki dla moich najbliższych samodzielnie, a wykonanie niewielkiego prezentu dla Mamy to prawdziwa przyjemność. Mam nadzieję, że te trzy propozycje pomogą w pobudzeniu kreatywności i stworzeniu czegoś wyjątkowego dla najbliższych!