100 DARMOWYCH WZORÓW SILHOUETTE


 • Promocja obowiązuje w dniach 01-30.04.2023 na stronie www.wycinarnia.pl
 • Promocja dotyczy tylko zamówień złożonych za pośrednictwem strony (nie jest naliczana na zamówienia składane mailowo, telefonicznie czy na platformie Allegro).
 • Aby skorzystać z promocji należy zakupić dowolny produkty na produkty marki Silhouette America.
 • Do przesyłki z zamówieniem zostanie dołączony wydrukowany kupon z kodem uprawniający do pobrania 20 dedykowanych wiosennych wzorów na stronie https://www.silhouettedesignstore.com/ (wzory są dostępne do użytku tylko z ploterami marki Silhouette America).
 • Uczestnik Akcji Promocyjnej ma prawo, a nie obowiązek skorzystania z Akcji Promocyjnej.
 • Brak zgłoszenia chęci skorzystania z promocji do chwili dokonania zapłaty oznacza, iż nabywca zaniechał prawa skorzystania z akcji promocyjnej w stosunku do danej transakcji. W takiej sytuacji, z chwilą dokonania zapłaty traci on ostatecznie prawo do skorzystania z Akcji Promocyjnej w odniesieniu do dokonanej transakcji.
 •  Organizator w czasie trwania Promocji zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiana zaczyna obowiązywać od dnia umieszczenia odpowiedniej, pisemnej informacji w Internecie na stronie www.wycinarnia.pl

Jak aktywować kupon i pobrać wzory?

 1. Wejdź na stronę https://www.silhouettedesignstore.com/my-account/redeem
 2. Zaloguj się na swoje konto
 3. Wpisz poniższy kod i zatwierdź klikając -> Redeem Code
 4. Otwórz program Silhouette Studio, zaloguj się na swoje dane w bibliotece i wybierz Synchronizacja jeżeli wzory nie pojawiły się automatycznie.

Maj 2023

1. Niniejszy regulamin określa warunki i zasady prowadzenia akcji promocyjnej pod nazwą „majowa promocja” (Promocja).

2. Organizatorem Promocji jest IMPRESS CREATIVES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach, ul. Pierwiosnków 11, 40-750 Katowice, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice- Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000874714, posiadająca REGON: 387743385 oraz NIP: 9542821471;

3. Promocja obowiązuje od 01 maja 2023 od godziny 00:00 do 31 maja2023 do godziny 23:59 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów i dotyczy produktów widocznych na stronie www.wycinarnia.pl. Organizator w czasie trwania Promocji zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu. Zmiana zaczyna obowiązywać od dnia umieszczenia odpowiedniej, pisemnej informacji w Internecie na stronie www.wycinarnia.pl

4. W ramach promocji do plotera Silhouette Cameo 4 w kolorze białym, czarnym i różowym oraz do ploterów Cameo 4 Plus i Cameo 4 Pro kupujący dodatkowo otrzymuje zestaw papierów samoprzylepnych gratis.

5. Promocja nie dotyczy ploterów Cameo 4 sprzedawanych w zestawach promocyjnych.

5. Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup produktów poprzez stronę internetową www.wycinarnia.pl, gratisy nie są dodawane podczas składania zamówień telefonicznych, mailowych oraz na naszym profilu Allegro.

6. Promocja nie łączy się z innymi ofertami promocyjnymi organizowanymi przez Organizatora.

7. Zamówienia zgodne z Promocją będą realizowane zgodnie z Regulaminem znajdującym się pod adresem https://wycinarnia.pl/regulamin/ z zastrzeżeniem możliwości wydłużenia czasu realizacji zamówienia do 7 dni.

8. Informacja o Akcji Promocyjnej zawarta w materiałach reklamowych nie stanowi oferty ani przyrzeczenia publicznego.