Na polskim rynku coraz bardziej popularny staje się ploter tnący Skycut Cx24. Jest to ploter dedykowany do wykorzystania w firmach i zakładach produkcyjnych do użytku profesjonalnego.

Nowy nowoczesny design

Ploter Cx24 jest nowszą odsłoną plotera Skycut C24, design urządzenia został odświeżony: kolor obudowy został zastąpiony stylowym czarnym matem, a sama obudowa plotera uzyskała nowoczesny uniwersalny kształt.

Ploter jest wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy z poziomu którego możemy w łatwy sposób obsługiwać urządzenie.

Do plotera zostały zaprojektowane akcesoria tj. metalowy stabilny stojak w kolorze czarnym, posiada on regulowane różki co pozwala na ustawienie urządzenia nawet na nierównym podłożu, dodatkowo został zaopatrzony w podajnik do folii co zwiększa komfort pracy z urządzeniem podczas wycinania folii bezpośrednio z rolki.

Do stojaka możemy dodatkowo zamontować czarny kosz na folię, dzięki czemu po wycięciu długich arkuszy nie zostaną one pogięte czy pobrudzone.

Co potrafi ploter Skycut Cx24?

Szerokość cięcia urządzenia to 61cm oraz regulowany rozstaw rolek, dzięki czemu idealnie sprawdza się do precyzyjnego cięcia materiałów podkładowych tj.: folie samoprzylepne, folie termiczne flex, flock bezpośrednio z rolki.

Urządzenie ma również możliwość cięcia na wylot na macie ploterowej, dlatego sprawdzi się również podczas cięcia papieru nawet o wyższych gramaturach. Posiada także specjalne narzędzie umożliwiające bigowanie pudełek, kartek czy boxów. Ploter Cx24 pozwala również na grawerowanie na cienkich blaszkach, akrylu oraz plexi dzięki dodatkowemu narzędziu.

Gdzie sprawdzi się ploter CX24?

TESKTYLIA
Urządzenie sprawdzi się w procesie produkcji i zdobienia odzieży za pomocą folii flex czy flock. Ułatwi pracę podczas przygotowywania aplikacji z napisami i logotypami firm. Może wycinać również szablony w materiale do cyrkonii tworząc szablony do transferu dżetów na koszulki, czapki czy torby.

AGENCJE REKLAMOWE
Ploter sprawdzi się do przygotowywania naklejek i banerów na witryny i szyldy. W łatwy sposób przygotujesz na nim naklejki na drzwi, okna czy oznaczenia techniczne urządzeń i pomieszczeń.

USŁUGI
Swoje zastosowanie znajduje także w branżach kreatywnych. Dzięki niemu przygotujesz naklejki na balony, samochody, drogowskazy czy potykacze. Sprawdzi się podczas dekorowania eventów czy imprez firmowych. Pozwoli także na wycięcie z papieru przygotowanych zaproszeń, pudełek, dekoracji, plakatów czy grafik.

KAMIENIARSTWO
Urządzenie świetnie sprawdzi się również w pracy rzemieślniczej czy kamieniarskiej podczas tworzenia szablonów do malowania czy piaskowania.


Masz pytania czy wątpliwości dotyczące doboru sprzętu?
Chcesz przetestować urządzenie i upewnić się czy jest odpowiednie do Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami: 514 132 644!