Akcesoria

Firma Graphtec to jeden z czołowych producentów urządzeń oraz akcesoriów w branży. Szeroka oferta firmowa to także różne rodzaje akcesoriów, dzięki czemu korzystanie ze sprzętu producenta jest jeszcze wygodniejsze. Oferowane przez Graphtec akcesoria wykorzystuje się zarówno w profesjonalnych firmach, jak i w przypadku urządzeń domowych.

Urządzenia i akcesoria Graphtec do ploterów, na które warto postawić

Akcesoria Graphtec to dodatkowe wyposażenie, dzięki którym można w prosty sposób ułatwić i przyspieszyć swoją pracę z ploterem. Jednym z podstawowych elementów oferowanych przez producenta jest specjalny kosz do modelu CE7000-60. Dodatek ten przydaje się podczas cięcia folii z rolki. Optymalna długość materiału to 2 metry. Wykorzystanie kosza pozwala na zwiększenie długości ciętej folii z 2 do nawet 5 metrów — to ogromna pomoc. Jednak to nie jedyne zastosowanie dodatku od Graphtec. Akcesoria tego typu zabezpieczają również folię przed:

  • zabrudzeniem,
  • zagięciami,
  • innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

Dodatkowym elementem wyposażenia znanego producenta jest także specjalnie zaprojektowany stojak do plotera CE7000-60. Podobnie jak inne akcesoria Graphtec, również sam stojak cechuje się wysoką jakością wykonania. Przy jego pomocy możliwe jest stabilne ustawienie plotera, co znacznie wpływa na komfort pracy z urządzeniem.

Graphtec – akcesoria do ploterów ułatwiające cięcie materiałów

Ostrza CB09 od Graphtec to wysokowydajne akcesoria do cięcia papieru oraz folii. Zostały one wykonane ze specjalnego rodzaju stali — Supersteel. Dzięki temu są wyjątkowo wytrzymałe i z powodzeniem mogą być wykorzystywane do profesjonalnego użytku. Ostrza mają kąt 45° oraz średnicę 0,9 mm. Największą zaletą jest jednak ich żywotność — zastosowanie wysokogatunkowego materiału pozwala na cięcie 5 kilometrów folii lub 2 kilometrów papieru.

Kosz do Graphtec CE7000-60

599,00 brutto
Wkrótce wróci
graphtec-cb09l-blade

Ostrze Graphtec CB09-L 5szt.

299,99 brutto

Stojak do Graphtec CE7000-60

699,00 brutto