Dzisiaj pragnę pokazać Wam jak zrobiłam spersonalizowaną kartkę urodzinową w minimalistycznym stylu.

Jak powstawał napis na urodzinowe pudełeczko?

Zaczęłam od narysowania dwóch kółek, które miały stanowić ramkę napisu. Następnie wybrałam opcję Make Coumpound Path. Jest to konieczne do późniejszego zespolenia ramki z napisem wewnątrz.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoZrobiłam napis w rozmiarze większym niż ramka.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoPonieważ litery muszą być zbliżone do siebie trzeba je najpierw rozgrupować.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoPrzesuwałam litery po kolei, tak by nachodziły na siebie i tworzyły spójny napis.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoNiektóre litery miały zbyt krótkie „ogonki” i brzydko wyglądały, gdy za bardzo nachodziły na siebie. Edytowałam więc punkty i przeciągałam linie na sąsiednią literkę.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoDodałam jeszcze 2 serduszka i zaznaczyłam cały projekt, by scalić go w jedną wycinankę za pomocą narzędzie Weld selected shapes into one shape – na dolnym pasku menu.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoI powstał projekt gotowy do wycięcia.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette CameoKwiatki na kartkę również wycięłam ploterem.

ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette Cameo ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette Cameo ręcznie robiona kartka na 30 urodziny - ploter silhouette Cameo

banerek wycinarnia.pl


ZAPRASZAMY WAS RÓWNIEŻ NA BLOGA MARTY: http://papieromania.blogspot.com/


 

 

INNE NASZE TUTORIALE: