Witajcie,

Przedstawię Wam dziś projekt, który wykorzystać można na zbliżający się Dzień Ojca lub każdą inną okazję w życiu lubiących majsterkować facetów.

Wszystko zaczęło się od zakupionego w Silhouette Design Store projektu na kartkę 3D w formie szafki z narzędziami. Oryginalny projekt wykonuje się wyjątkowo łatwo i szybko, a sklejona kartka wygląda naprawdę efektownie. Wrażenie robi też fakt, że kartka składa się na płasko, co pomaga jeśli chcemy wysłać ją pocztą.

kartka na dzień ojaca, ploter silhouette cameo 3 kartka na dzień ojaca, ploter silhouette cameo 3Ale tak naprawdę to nie jest docelowy projekt, który chciałam Wam pokazać, bo z tym poradzicie sobie same. Chciałam Wam pokazać, że praktycznie każdy z gotowych projektów wykorzystać można na wiele sposobów. W tym przypadku wykorzystałam kształty narzędzi aby stworzyć tło, tym razem do kartek 2D. Wycięłam sporą ilość kształtów i połowę z nich dla urozmaicenia potuszowałam Distress’ami.

kartka na dzień ojaca, ploter silhouette cameo 3

Potuszowanie elementów sprawia, że wyróżniają się one na bardziej, przyklejone do papieru w tym samym kolorze. Niepotuszowane tworzą wyraźnie subtelniejszy efekt, trochę jak udawany efekt wytłaczania.

kartka na dzień ojaca, ploter silhouette cameo 3 kartka na dzień ojaca, ploter silhouette cameo 3

Takich drobnych elementów, jak użyte przeze mnie narzędzia, pojawia się wiele w różnych gotowych wzorach. Nie zapomnijcie, że je także można wykorzystać, niekoniecznie tylko w sposób pokazany w oryginalnym projekcie.

ellethelleth


Po więcej inspiracji zapraszamy Was również na funpage Ani:

https://www.facebook.com/ellethscrafts/?fref=ts


INNE NASZE TUTORIALE: